Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: KFC i Pizza Hut istniały w tym miejscu 17 lat. Co się tutaj otworzy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2019 r. o 13:02 Powrót do artykułu
To już nie będą młodym konsumentom serwować nadciśnienia, braku kondycji, raka jelita grubego i wysokiego cholesterolu? Gdzie się te niemrawe tłuczki podzieją?! oj ojoj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co się tutaj otworzy?" Chyba tylko nóż w kieszeni. Skąd wy bierzeta takich orłów języka polskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w McDonaldzie? W KFC tuż obok w Plazie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba redaktory z Dziennika Wschodniego chodzą żreć za darmo do wskazanych lokali bo jaki cel jest pisać takie newsy? Komu robią dobrze? Mnie nie bo gó..no mnie interesuje co będzie z tymi żarłodajniami, także wielkie gó..wno mnie interesuje co tam powstanie. Nie tu to w innym miejscu.......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogliby wyburzyć całe to barachło Astorię i na jej miejsce postawić jakąś nowoczesną 5-6 kondygnacyjną kamienicę godną centrum miasta - coś w stylu pobliskiego Rupesu na Racławickich albo centrum konferencyjnego. Działka w startegicznym miejscu, wyeksponowana, w połączeniu z nową zabudową w miejscu Społem naprzeciwko byłby kolejny kawał solidnej śródmiejskiej zabudowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie będą młodym konsumentom serwować nadciśnienia, braku kondycji, raka jelita grubego i wysokiego cholesterolu? Gdzie się te niemrawe tłuczki podzieją?! oj ojoj....
Nigdy nie ma jednej przyczyny tych wszystkich chorób które wymieniłeś. Owszem one spowodowane są dietą ale przede wszystkim brakiem aktywności ruchowej. Oczywiście jedzenie typu fast food pozostawia wiele do rzyczenia ale jak sprawdzisz jakie dobrodziejstwa zawiera jedzenie z grilla, zwłaszcza tego opalanego węglem drzewnym, to dopiero znajdziesz powód do przerażenia. Ale grillowanie to sport narodowy Polaków więc grzechem byłoby krytykować ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie będą młodym konsumentom serwować nadciśnienia, braku kondycji, raka jelita grubego i wysokiego cholesterolu? Gdzie się te niemrawe tłuczki podzieją?! oj ojoj....
Nigdy nie ma jednej przyczyny tych wszystkich chorób które wymieniłeś. Owszem one spowodowane są dietą ale przede wszystkim brakiem aktywności ruchowej. Oczywiście jedzenie typu fast food pozostawia wiele do rzyczenia ale jak sprawdzisz jakie dobrodziejstwa zawiera jedzenie z grilla, zwłaszcza tego opalanego węglem drzewnym, to dopiero znajdziesz powód do przerażenia. Ale grillowanie to sport narodowy Polaków więc grzechem byłoby krytykować ;)
 Chyba w taki sposob tlumaczysz sobie jedzenie w takich miejscach i otylosc. Fast foody pelne sa cukrow, tluszczow trans, pustych kalorii, weglowodanow. Sprzyja to miazdzycy, co w konsekwencji moze doprowadzic do zawalu, albo udaru. Sprzyja rowniez rozwojowi nowotworow. Mozesz byc aktywny ruchowo ale jedzac taki szajs i tak powoli zatykaja ci sie naczynia wiencowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nadzieję, że otworzy się kolejne centrum handlu chińszczyną. Zarabiam 1.500 na rękę (a z przyczyn rodzinnych nie mogę uciec z tego upadłego miasta), tak jak praktycznie wszyscy, których znam, i takie sklepy znacznie ułatwiają nam przetrwanie od pierwszego do pierwszego. Na burgera, nie mówiąc już o pizzy, nigfy nie było mnie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nadzieję, że otworzy się kolejne centrum handlu chińszczyną. Zarabiam 1.500 na rękę (a z przyczyn rodzinnych nie mogę uciec z tego upadłego miasta), tak jak praktycznie wszyscy, których znam, i takie sklepy znacznie ułatwiają nam przetrwanie od pierwszego do pierwszego. Na burgera, nie mówiąc już o pizzy, nigfy nie było mnie stać.
 Ciekawe jak zarabiasz 1 500 zl jak minimalna jest wyższa - pogratulować Tobie i twoim znajomym zaradności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam STS albo inna bukmacherka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogliby wyburzyć całe to barachło Astorię i na jej miejsce postawić jakąś nowoczesną 5-6 kondygnacyjną kamienicę godną centrum miasta - coś w stylu pobliskiego Rupesu na Racławickich albo centrum konferencyjnego. Działka w startegicznym miejscu, wyeksponowana, w połączeniu z nową zabudową w miejscu Społem naprzeciwko byłby kolejny kawał solidnej śródmiejskiej zabudowy........To wymagałoby zaangażowania sił i środków a ta miejska spółka nie jest od tego żeby osoby tam zatrudnione pracowały a po to żeby miały prace.Jak na razie tylko wyprzedają majątek lub zarabiają na wynajmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogliby wyburzyć całe to barachło Astorię i na jej miejsce postawić jakąś nowoczesną 5-6 kondygnacyjną kamienicę godną centrum miasta - coś w stylu pobliskiego Rupesu na Racławickich albo centrum konferencyjnego. Działka w startegicznym miejscu, wyeksponowana, w połączeniu z nową zabudową w miejscu Społem naprzeciwko byłby kolejny kawał solidnej śródmiejskiej zabudowy
 Panie Lalak - wiemy, że nadmiar gotówki (w tym od Miasta) wywołuje w Pańskiej głowie rozmaite wizje zagospodarowania Centrum Lublina, które mogłyby wypchać Pański portfel w jeszcze większym stopniu. Z ciekawości zapytam, czy już uzgodnił Pan ze swoim kamerdynerem w ratuszu przyszłość Astorii (wyburzenie) i niniejszy komentarz mamy traktować jako zapowiedź faktycznych działań? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Centrum coraz częściej likwiduje się sklepy i lokale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Centrum coraz częściej likwiduje się sklepy i lokale.
Twoj lokal z lekarzem psychiatra jesrtcały czas otwarty, radze częściej chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoj lokal z lekarzem psychiatra jesrtcały czas otwarty, radze częściej chodzić.
 Jednym słowem - nie mam kontrargumentów to chociaż obelgą rzucę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogliby wyburzyć całe to barachło Astorię i na jej miejsce postawić jakąś nowoczesną 5-6 kondygnacyjną kamienicę godną centrum miasta - coś w stylu pobliskiego Rupesu na Racławickich albo centrum konferencyjnego. Działka w startegicznym miejscu, wyeksponowana, w połączeniu z nową zabudową w miejscu Społem naprzeciwko byłby kolejny kawał solidnej śródmiejskiej zabudowy
Panie Lalak - wiemy, że nadmiar gotówki (w tym od Miasta) wywołuje w Pańskiej głowie rozmaite wizje zagospodarowania Centrum Lublina, które mogłyby wypchać Pański portfel w jeszcze większym stopniu. Z ciekawości zapytam, czy już uzgodnił Pan ze swoim kamerdynerem w ratuszu przyszłość Astorii (wyburzenie) i niniejszy komentarz mamy traktować jako zapowiedź faktycznych działań?
 Zapewne masz mocne dowody na to czym się tutaj publicznie chwalisz czy zwykłe bicie piany kolejnego sfrustowanego janusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoj lokal z lekarzem psychiatra jesrtcały czas otwarty, radze częściej chodzić.
Jednym słowem - nie mam kontrargumentów to chociaż obelgą rzucę.
 Nigdy nie jest za późno na wizyte,to żadna obelga a teraz czekam na długą liste pustych lokali w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Centrum coraz częściej likwiduje się sklepy i lokale.
 masz racje strefa parkowania plus deptak dobija handel . wystarczy troche pochodzic po centrum ile lokali stoi pustych. czynsze sa nizsze w centrum niz w dzielnicach poza strefa parkowania . niema ruchu samochodowego niema zycia dobitnie to widać na przykladzie 1-go maja od gali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...