Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy przedstawiła lidera do PE

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Wyglądają jak nagonka z "Misia". Bareja wiecznie żywy, głupota też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie wyrwiemy się z obłędnego okrągłostołowego układu POPIS, który na sznurku izraela usa i niemiec . Bo Polska jest jedna i ma być dla naszych wnuków a POPIS zalewa nas ukrami, islamistami hindusami i jak mają rosnąć penscje ? Brawo Konfederacja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igor M., były wiceprezydent Radomia, skazany za łapówki. Pieniądze szły na kampanię wyborczą PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P R Z E G R Y W Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prog wyborczy obowiązuje Konfederację 5% czy 8%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tonący brzytwy się chwyta! skład tej "konfederacji" dowodzi że oni nawet kobrę złapaliby za ogon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe stwierdzenie.... Parlament Europejski będzie jednym z najbardziej Unio-sceptycznych parlamentów..... hehe.... czyli tworzyć go mają zdaniem pana ci, którzy nie chcą Unii. To po cholerę tam siedzieć? Teraz wiadomo - żeby go rozwalić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ciekawego w tym nazwisku? Tumanowicz od "tumana", co oznacza człowieka   niezbyt   rozgarnięt ego... Choć to nie jego wina, że się tak nazywa, to trzeba przyznać, że pasuje jak ulał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tumanowicz to syn prezentera Dziennika TV z czasów stanu wojennego?
 Predzej wnuk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Tumanowicz? - A może po to takie nazwisko, aby pogonić wszystkich "tumanów", co zatracają Polskę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro porusza się poezję, to proszę wyjaśnić znaczenie nazwiska "Wałęsa"? Ja proponuję Wałęsa- od wałęsać, czyli szukać z nudów lub nie z nudów, szukać bez celu lub w celu, dobrym lub złym. Dziś wiadomo, że szukać w celu złym - szpiegować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy PIS dostał już przelew od Izraela. A nie, zapomniałem- przecież on płaci reparacje wojenne Izraelowi zamiast Niemiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście 5%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja olewam wybory - i tak zawsze dostaje się jakiś palant z 1 miejsca (go gałę dobrze pod stołem robił ) - dopóki nie będzie można głosować na człowieka a nie na partię to mam tą zabawę w niby głosowanie w pompie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...