Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Koniec z dzikim hubem przesiadkowym pod galerią

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 18 sierpnia 2021 r. o 14:57 Powrót do artykułu
A co się będzie działo, kiedy P0wstanie dopchnięty betonowym K0lanem Dewelo-Słoneczka "akademik"? Czy spadek obrotów najemców jest już wystarczająco duży, żeby właściciel zaczął K0mbinować nad przerobieniem całości zabudowy na takie "akademiki"? A co będzie, jak nastąpi przesyt "akademiKÓw"?
 co się będzie działo? nic specjalnego hihi przede wszystkim będziesz musiał kupić zapas maści na ból d_py hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się będzie działo, kiedy P0wstanie dopchnięty betonowym K0lanem Dewelo-Słoneczka "akademik"? Czy spadek obrotów najemców jest już wystarczająco duży, żeby właściciel zaczął K0mbinować nad przerobieniem całości zabudowy na takie "akademiki"? A co będzie, jak nastąpi przesyt "akademiKÓw"?
No to sprzątamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki, ale musisz klepać w łapki od P0czątku, cfelku z agencji.
No to sprzątamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki, ale musisz klepać w łapki od P0czątku, cfelku z agencji.
No to sprzątamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrozumiałeś, cfelku z agencji, hihihi. Maści to będzie potrzebować raczej właściciel nierentownego obiektu, nie mówiąc już o najemcach sklpeów. Dalsze smutne losy tej "galerii" nie będą miały żadnego wpływu ani na moje życie, ani na życie większości mieszkańców Łysogrodu.
No to zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrozumiałeś, cfelku z agencji, hihihi
No to zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się będzie działo, kiedy P0wstanie dopchnięty betonowym K0lanem Dewelo-Słoneczka "akademik"? Czy spadek obrotów najemców "galerii" jest już wystarczająco duży, żeby właściciel zaczął K0mbinować nad przerobieniem całości zabudowy na takie "akademiki"? A co będzie, jak nastąpi przesyt "akademiKÓw"? PS. Sorki, ale musisz klepać w łapki od P0czątku, cfelku z agencji.
Ty jesteś zwyczajnie psychiczny,  kronikidewelorozwoju .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrozumiałeś, cfelku z agencji, hihihi. Maści to będzie potrzebować raczej właściciel nierentownego obiektu, nie mówiąc już o najemcach sklpeów i jelonkach, które wpakowały się w lokale w "akademikach" P0d "pewne" zyski z wynajmu. Dalsze smutne losy tej "galerii" nie będą miały żadnego wpływu ani na moje życie, ani na życie większości mieszkańców Łysogrodu.
Twoje życie i tak jest pozbawione sensu - ty tylko wkładasz coś do otworu gębowego, z trudem to trawisz, potem wydalasz i to, co wydalkisz, mieszasz z jakimiś wypocinami na forum. Siedzisz tu całymi dniami, co oznacza, że kompletnie nie przykładasz się do budowy naszego kraju, za to jesteś dla niego niemałym obciążeniem, bo marnujesz kasę idącą na zasiłki, zapomogi, a do tego zużywasz prąd na debilne wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się będzie działo, kiedy P0wstanie dopchnięty betonowym K0lanem Dewelo-Słoneczka "akademik"? Czy spadek obrotów najemców "galerii" jest już wystarczająco duży, żeby właściciel zaczął K0mbinować nad przerobieniem całości zabudowy na takie "akademiki"? A co będzie, jak nastąpi przesyt "akademiKÓw"? PS. Sorki, ale musisz klepać w łapki od P0czątku, cfelku z agencji
No to zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrozumiałeś, cfel_K_u z agencji, hihihi. Maści to będzie potrzebować raczej właściciel nierentownego obiektu, nie mówiąc już o najemcach sklpeów i jelonkach, które wpakowały się w lokale w "akademikach" P0d "pewne" zyski z wynajmu. Dalsze smutne losy tej "galerii" nie będą miały żadnego wpływu ani na moje życie, ani na życie większości mieszkańców Łysogrodu.
Twoje życie i tak jest pozbawione sensu - ty tylko wkładasz coś do otworu gębowego, z trudem to trawisz, potem wydalasz i to, co wydalisz, mieszasz z jakimiś wypocinami na forum. Siedzisz tu całymi dniami, co oznacza, że kompletnie nie przykładasz się do budowy naszego kraju, za to jesteś dla niego niemałym obciążeniem, bo marnujesz kasę idącą na zasiłki, zapomogi, a do tego zużywasz prąd na debilne wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrozumiałeś, cfel_K_u z agencji, hihihi
No to zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak inni komentujący, ale jak widzę komentarze "kronikidewelorozwoju" patrząc na sposób wypowiedzi to widzę pana Adrzeja Fili**wicza - pseudoaktywistę m.in. na Górkach Czechowskich. Co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrozumiałeś, cfel_K_u z agencji, za to natrzepałeś sobie sP0ro zielonych łapek, hihihi
No to zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak inni komentujący, ale jak widzę komentarze "kronikidewelorozwoju" patrząc na sposób wypowiedzi to widzę pana Adrzeja Fili**wicza - pseudoaktywistę m.in. na Górkach Czechowskich. Co wy na to?
 Wiadome jest to że jest to jeden z ,,zaprzyjaźnionych'' aktywistów. Żadna szanująca gazeta nie pozwoliła by inaczej na takie szambo w komentarzach, walcząc o reklamodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadome jest to że jest to jeden z ,,zaprzyjaźnionych'' aktywistów. Żadna szanująca gazeta nie pozwoliła by inaczej na takie szambo w komentarzach
Co widać, słychać i czuć. Kroniki niedorozwoju wrzuciły g.... w wentylator i zasmrodziło całe forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrozumiałeś, cfel_K_u z agencji, za to natrzepałeś sobie sP0ro zielonych łapek, hihihi. Maści to będzie potrzebować raczej właściciel nierentownego obiektu, nie mówiąc już o najemcach sklpeów i jelonkach, które wpakowały się w lokale w "akademikach" P0d "pewne" zyski z wynajmu. Dalsze smutne losy tej "galerii" nie będą miały żadnego wpływu ani na moje życie, ani na życie większości mieszkańców Łysogrodu.
Twoje życie i tak jest pozbawione sensu - ty tylko wkładasz coś do otworu gębowego, z trudem to trawisz, potem wydalasz i to, co wydalisz, mieszasz z jakimiś wypocinami na forum. Siedzisz tu całymi dniami, co oznacza, że kompletnie nie przykładasz się do budowy naszego kraju, za to jesteś dla niego niemałym obciążeniem, bo marnujesz kasę idącą na zasiłki, zapomogi, a do tego zużywasz prąd na debilne wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się będzie działo, kiedy P0wstanie dopchnięty betonowym K0lanem Dewelo-Słoneczka "akademik"? Czy spadek obrotów najemców "galerii" jest już wystarczająco duży, żeby właściciel zaczął K0mbinować nad przerobieniem całości zabudowy na takie "akademiki"? A co będzie, jak nastąpi przesyt "akademiKÓw"? PS. Sorki, ale musisz klepać w łapki od P0czątku, cfel_K_u z agencji.
Ty jesteś zwyczajnie psychiczny,  kronikidewelorozwoju .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
A co się będzie działo, kiedy P0wstanie dopchnięty betonowym K0lanem Dewelo-Słoneczka "akademik"?  
No to zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożyn ami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się będzie działo, kiedy P0wstanie dopchnięty betonowym K0lanem Dewelo-Słoneczka "akademik"? Czy spadek obrotów najemców "galerii" jest już wystarczająco duży, żeby właściciel zaczął K0mbinować nad przerobieniem całości zabudowy na takie "akademiki"? A co będzie, jak nastąpi przesyt "akademiKÓw"? PS. Sorki, ale musisz klepać w łapki od P0czątku, cfel_K_u z agencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrozumiałeś, cfel_K_u z agencji, za to natrzepałeś sobie sP0ro zielonych łapek, hihihi. Maści to będzie potrzebować raczej właściciel nierentownego obiektu, nie mówiąc już o najemcach sklpeów i jelonkach, które wpakowały się w lokale w "akademikach" P0d "pewne" zyski z wynajmu. Dalsze smutne losy tej "galerii" nie będą miały żadnego wpływu ani na moje życie, ani na życie większości mieszkańców Łysogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...