Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Caly ten system to łapanie kierowców śmigających na czerwonym jeden wielki fotoradar ......a korki były i będą .
Mam rozumieć,że popierasz przejeżdżanie na czerwonym świetle? Nie skamlaj jak tobie czy komuś z twojej rodziny pirat drogowy zrobi krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wolałem światła synchroniczne...te asynchroniczne to rozumiem że mają przepuszczać inteligentnie wg wielkości ruchu i zwalniać zatłoczone ulice, ale w odczuciu moim to ruch na bardziej zatłoczonych ulicach pozostaje taki sam i teraz jeszcze ludzie z wolniejszych dróg mają jeszcze większy problem z wyjechaniem...oby kalibracja systemu zatem coś przyniosła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rozumieć,że popierasz przejeżdżanie na czerwonym świetle? Nie skamlaj jak tobie czy komuś z twojej rodziny pirat drogowy zrobi krzywdę.
  Nie, kamery nie obejmują skrzyżowań tylko samochody zbliżające się do skrzyżowania, poza tym nie zapisują faktu przejechania na czerwonym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może podacie nazwę tej strony internetowej? Takie to dziennikarstwo 21 wieku. W tekście wielokrotnie o stronie internetowej, ale jej adresu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapa na stronie internetowej pokazuje dane z opóźnieniem bo u kieliszka jeszcze sylwester. 28 milionów do rozpatrzenia przez NIK bo komu takie inteligentne światła i mało inteligentne tłumaczenia Ratusza. No ale ktoś kasę musiał wziąć .... taki to kraj w którym tylko bezdomny jest panem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten system za 28 milionów pokazuje jako zakorkowane np Zamojską, Królewską,Lubartowską,  Wodopojną, Staszica, Hutniczą przy WORD-zie i Krasińskiego  :lol:    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może skalibrować Kieliszka? O przepraszam mówi się skalibrować kieliszek. Jak ma mieć 50 ml to ma być i tyle w temacie. ale koniec żartów bo to pieniądze publiczne. Wykonawce za d.. weźcie a nie szukacie winnych tam gdzie nie trzeba. Kto zatwierdził projekt tego systemu? Kto z nazwiska z ZDM dokonał odbiorów końcowych systemu, wg jakich specyfikacji? Kto w ZDM miał kompetencje aby takich odbiorów dokonać? Czy macie ekspertów? inspektorów z odpowiednią wiedzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy internauci, co się czepiacie Kieliszka. On jest taki "papier toaletowy" Prezydenta i jego urzędasów. 1 i 2 styczeń instalacja za 28 "baniek" nie działa na kilkunastu skrzyżowaniach, nawet nie ma pulsujących świateł. A osoby odpowiedzialne za kolejny bubel i "przekręt" w tym mieście siedzą przy stole w ciepłych kalesonach. Jak dotąd nie jestem zwolennikiem żadnej opcji politycznej, jednak nabieram przekonania, że Jarek Kaczyński pogoniłby te "biurwy" do roboty !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się przyjrzeć firmom, które dostają kontrakty od urzędników. Urzędnikom również. Wiele mogłoby to wyjaśnić, np. dlaczego firma się organizuje na potrzeby zamówienia i dopiero szuka programistów, programy itp. a system dopiero jest tworzony przez hgwk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie usprawnienia już dawno nie była takich korkow jakie sa teraz po ,,usprawieniach,,wszystko nadaje się na smietnik ciekawe kto bierze te miliony za niby systemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adres strony proszę podać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tego adresu trochę brakuje - csr.lublin.eu Poza tym wydaje mi się, że to całkiem fajna mapa Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszyscy zapłaciliśmy 28 mln złotych za bubel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w sobotę o godz 18 jadąc od kościoła w konopnicy przy zerowym ruchu stałem na każdych dosłownie światłach aż do zamku. Dzieki systemowi bo nigdy wcześniej mi się takie kuriozum nie zdarzyło. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszyscy zapłaciliśmy 28 mln złotych za bubel.
mam nadzieje ze jeszcze nie wypłacili i niepowinni zapłacic dopuki nie bedzie tip-top
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mapie jest bardzo dużo błędów. W okolicach dworca PKP mapa pokazuje, że ruch odbywa się przez dawno już zamknięty "saksofon". Dane o ruchu są wyświetlane chyba z kilku miesięcy wstecz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLA powinni ustawić na 5 minut max, przeceż to automatyzacja jest, niech ratusz i UML wyślubuje Service Level.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak jak z system do liczenia głosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej bylo zbudowac aplikacje podobna do waze... gdzie uzytkownicy korzystajacy tym samym budowali by realna baze danych o rzeczywistych warunkach na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku "Kieliszek" nie ośmieszaj się, bo te dane to spływają wam, jak z ulicznej ankiety o natężeniu ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...