Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czytelniczka musiała czekać 10 minut. Oburzające. Chyba redakcyjna skrzynka mailowa by padła po jednym dniu, gdyby każdy kierowca chciał napisać o 10 minutowym postoju w korku. Proponuje wyjechać 10 minut wcześniej. Albo zaparzyć sobie melisy na uspokojenie. Skończą budować, to problem zniknie. Nie wiem, co w ludziach siedzi, że czują się na tyle ważni, żeby pisać do mediów, bo oni stoją w korku. Fascynujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 min trzeba postać do momentu, aż skończą budować zatoki i już larum? :) o cholera :) jaśnie państwo strasznie niecierpliwi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelniczka musiała czekać 10 minut. Oburzające. Chyba redakcyjna skrzynka mailowa by padła po jednym dniu, gdyby każdy kierowca chciał napisać o 10 minutowym postoju w korku. Proponuje wyjechać 10 minut wcześniej. Albo zaparzyć sobie melisy na uspokojenie. Skończą budować, to problem zniknie. Nie wiem, co w ludziach siedzi, że czują się na tyle ważni, żeby pisać do mediów, bo oni stoją w korku. Fascynujące
 mam dokładnie te same odczucia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki faktycznie są. Codziennie dojeżdżam do pracy samochodem, bo busy nie jeżdżą. Tracę pół godziny codziennie. Może jak zbijacie bąki w domach to korki was nie obchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki faktycznie są. Codziennie dojeżdżam do pracy samochodem, bo busy nie jeżdżą. Tracę pół godziny codziennie. Może jak zbijacie bąki w domach to korki was nie obchodzą.
  ta, każdy zbija bąki, tylko Ty jeden masz problem, bo pół godziny w korku stoisz. Tam i bez prac remontowych korki były. Takie czasy. Trzeba się przyzwyczaić, a nie płakać po gazetach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...