Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ksiądz modlił się o opamiętanie nauczycieli, kilka osób wyszło z kościoła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2019 r. o 07:34 Powrót do artykułu
Nie pierwszy raz Eugeniusz się popisał dlatego większość z Naukowskich wybiera kościół JPawla II na Fulmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o opamiętania to się módl czarny nie robię za siebie i resztę czarnych darmozjadow i ich zboczone praktyki dlatego omijam ten przybytek od dawna szerokim lukiem i nie wpuszcza m za prog tych pozal sie boze kaznodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół na osiedlu Nałkowskich czemu mię to nie dziwi?,ano dla tego że tam ostatnio co róż wychodzą takie kwiatki. Na przeniesienie księdza czy proboszcza owej parafi po przez kurie Lubelską do innej parafi czy wręcz wywalnie księdza gdzieś do dziury zabitej dechami, gdzie psy d*pami szczekają bym nie liczył. Ale jeszcze bardziej boleśnie wierni tej parafi mogą wykazać nie zadowolenie z obecnej sytuacji, a mianowicie odcinając tą parafię i tego księdza od pieniędzy z "tacy" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej do powiedzenia w sprawach kościoła mają ateiści, komuchy i tęczowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale dlaczego CZARNY TROLL NIE MODLI SIĘ O OPAMIĘTANIE KSIĘŻY PEDOFILI ? Może on tutaj nie widzi problemu albo uważa że w ten sposób oni przygotowują tylko wybrane dzieci do życia seksualnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądry ksiądz, to pozostała część społeczeństwa zachowuje się nieracjonalnie ponad 300 zł na rękę za 18 godzin pracy w tygodniu, wolne wakacje, ferie i in. to bardzo dobra pensja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że kto jak kto, ale to kler powinien pracować za darmo. Podobno to powołanie i służba Bogu. Ale widać, że i tutaj próżno szukać posługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają uczyć za darmo? To skąd potem będą mieć na ofiarę jak ksiądz przyjdzie po kolędzie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wypowiedzi księży skuteczniej ateizują społeczeństwo niż cały aparat komunistycznej władzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W naszym przypadku strajk nauczycieli miał wpływ na to, że syn nie poszedł do kościoła. Gdyby były normalne lekcje, poszedłby po nich razem ze swoją klasą – mówi jedna z matek"- to rodzice są odpowiedzialni za wychowanie religijne a nie szkoła pusta paniusiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na mszy i słyszałam wypowiedzi ks. proboszcza. W pełni popieram postawę księdza. To surowy, zasadniczy , ale jednocześnie bardzo dobry gospodarz. Troszczy się o Kościół i parafian. Każda msza święta w tej parafii jest dopięta na ostatni guzik. Kościół jest zadbany, wiele ludzi znajduje w nim wsparcie. Nie ma niedociągnięć. Jest Polakiem, ma prawo do własnej wypowiedzi. A że nie podoba się ona ludziom którzy dawno z nauką Jezusa mają niewiele wspólnego i religię tworzą dla własnej wygody - trudno. Nie jestem nawiedzoną katoliczką. Nie popieram PIS-u. Mam wielu znajomych potępiających kościół i nie praktykujących z powodu grzechów kościoła. Ale też jednocześnie chętnie korzystających z sakramentów - chrztów, ślubów, pogrzebów. To nic innego jak obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Szymański niech nie uczy nauczycieli przyzwoitości, niech przyzwoitym zaczyna być sam. Najwyższy czas. Dla niego mamona najważniejsza, potrafi powiedzieć, że ksiądz za pięćdziesiąt złotych nie chce wyjść mszy odprawić bo wszystko drożeje i to już mało, za świstku wydawane bierze nawet 300 zł bez mrugnięcia okiem, nie patrząc czy kogoś na to stać i z jakiej przyczyny taki dokument wydaje, bardziej interesownego księdza nie spotkałam w życiu a w tej parafii mieszkam 40 lat. I to on sam ludzi zniechęca do przychodzenia do tego kościoła, sama wybieram kościół na Fulmana albo Dominikanów. Nie ma problemów i mszy politycznych, agitacyjnych, obrażających nikogo ani mszy za radnych pisowskich. DOŚĆ. Czas posypać swoją głowę popiołem księże proboszczu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież pamiętamy, że jak wprowadzano religie (religioznawstwo) do szkół to miało być tak: 1.Nauka religii za darmo, 2.Lekcje religii na pierwszej lub ostatniej godzinie, 3.stpień z religii nie wlicza się do średniej, 4.Kto chce to zamiast religii ma etykę i 5.Nauczyciele religii podlegają dyrektorowi szkoły. A jak jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego księża nie uczą religii za darmo?
 Chyba nie czuja wystarczajacego powołania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz proboszcz z tej parafii nie po raz pierwszy wypowiada się w takim tonie o innych. Ja tylko przypomnę księdzu Szymańskiemu, że kiedyś księża żyli w UBÓSTWIE i UPRAWIALI ZIEMIĘ żeby przeżyć. Nie objadali się szyneczką i nie jeździli wypasionymi autami - jak on. Wstydu po prosu nie ma. 10 lat temu przestałam uczęszczać na nabożeństwa do tej parafii bo Szymański na pasterce odsądził od czci i wiary ludzi homoseksualnych i powiedział że oni wszyscy to pedofile. A pół roku później okazało się że najwięcej pedofilii jest w kościele a ksiądz Szymański taki moralista prowadza się po pojezierzu łęczyńsko-włodawskim z kobietą i dzieckiem! Więc najlepiej będzie jak pan proboszcz pójdzie wreszcie na emeryturę i przestanie robić ludziom wodę z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle jaka szumowina z kodu lub UBywateli wyjdzie na ulicę i drze gębę a ksiądz nie ma prawa się pomodlić. Szok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego księża nie uczą religii za darmo?
Chyba nie czuja wystarczajacego powołania.
 Najważniejsze, żeby czuli "piniądz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy raz Eugeniusz się popisał dlatego większość z Naukowskich wybiera kościół JPawla II na Fulmana
 Różnica między księżmi proboszczami jest jak między niebem a piekłem, a niebo to ks.dr Trąbka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę z Polski. Uważam że to kraj demokratyczny. Wiem że dla  niektórych demokracja się skońxzyłą z chwilą utraty władzy przez Po PSL, wtedy była peełna demokracja. Dowolone było robienie przekrętów na  podatku vat, strzelanie do górników, strzelanie do uczestników marszów, wchodzenie do niepolitycznie poprawnych redakcji, zabieranie laptopów dziennikarzom, akcja widelec na kibicach Legii Warszawa. aha i najważniejsze teraz się do nikogo nie strzela, gazety piszą co chcą, nikt nie zabiera dziennikarzą laptopów. Chyba że super apolityczna stacja tvn poda że dzieci są aresztowane przez policjantów za to że jeżdżą przy pomniku na hulajnogach... ale w tej sytuacji monitoring był, który chyba też kłamał i pokazał coś innego.kolejna sprawa kolosalne podwyżki dla nauczycieli i innych grup zawodowych... Tyle pieniedzy dostali wszsytscy że im w kieszeniach się nie mieściło.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...