Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin kupi działki pod nowy dworzec autobusowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2019 r. o 21:06 Powrót do artykułu
Dworzec Metropolitalny jak najbardziej popieram, tylko nie taki jak na tym zdjęciu na niemiecką modłę tak jak było z placem litewskim, placem Kaczyńskiego i CSK - wszędzie tam dominuje beton, żadnej zieleni, liche drzewka, które nie urosną większe. Nie wiadomo co z al. Racławickimi i Lipową, bo jeśli te ulice mają dostać wytyczone buspasy to będzie totalna szpetota przestrzeni - wszystkie ładne drzewa rosnące przy drodze zostaną wykarczowane by wylać asfalt pod buspasy, to mi się wcale nie podoba, uważam, że będzie zbyt łyso, a to, że po placu litewskim nie mogłyby jeździć te kilka linii autobusowych, które teraz muszą skręcać w Kołłątaja(3,4,7,13,55 i nocne) to tego przeboleć nie mogę. Jak można było tak zabetonować perfidnie cały olbrzymi plac? Absolutnie nie było aż takiej potrzeby by powiększać plac litewski do tak dużych rozmiarów, ale jeśli jest to niech będzie ale obowiązkowo należy z powrotem dopuścić tam autobusy( tylko mpk, taksówki nie). Mówi się o ekologii, też mi coś, deweloperzy karczują co się da by wciskać ludziom bloki i okna widzą okna, zero prywatności, a z drugiej strony odnowione reprezentacyjne miejsca, które wymieniłem powyżej są betonowymi pustyniami, w zimie zimnymi w lecie upalnymi( bo ta betonowa płyta się nagrzewa przecież). Ale to wszystko jest robione specjalnie, bo drzewa śmiecą liśćmi, a trawę trzeba kosić no i co? to zabetonujmy ile się da, to będzie spokój. No ale z czym do ludzi? Tak być nie może. Drzewa dają i cień i oddech, bo filtrują nasz Lublin. Niestety za prezydentury obecnego prezydenta zbyt dużo zostało wycięte roślinności, naprawdę jak tak dalej pójdzie to Lublin będzie łysy jak kolano, zwłaszcza w centrum. Za dużo betonowo-szklanych kloców za mało roślinności, ale taka zachodnia moda cóż poradzić, kasa unijna idzie trzeba wydawać, szkoda, że nie możemy sami tego zaprojektować, jacyś zdolni inżynierowie z Polski, tylko wzorujemy się na krajach zachodnich, czasem za bardzo i to widać.
 Ja też chcę brzydkiego i zaniedbanego Lublina. Wstrzymać wszelkie budowy i remonty. Niech będą swojskie dziury w jezdni, niech ludzie chodzą po błocie, nie budować nowych mieszkań bo rodzina wielopokoleniowa to tradycja "jak dawniej", niech ugór na Czechowie pozostanie ugorem. Tylko pomników i masztów trochę mało. TAK dla wsamraśnego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma już blisko 1,5 mld długu + odsetki (prawie 5,5 tys. na mieszkańca), więc kilka dodatkowych milionów nie zrobi już różnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam dworzec budujmy tam bazylikę i parę pomocniczy kościołów będą prosto z pociągów turyści pchać się na mszę z pełnymi waliskami na tacę i będzie się milowac jak bliźniacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej sprzedać wszystkie parcele, dworzec niech zbuduje deweloper, a potem miasto weźmie to w najem?
  No i postawić dwie wieże. To jest kryterium rozwoju wg. pisu, dobrze że w Lublinie rządzi Zuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma już blisko 1,5 mld długu + odsetki (prawie 5,5 tys. na mieszkańca), więc kilka dodatkowych milionów nie zrobi już różnicy.
 Polska ma najwyższy w historii dług przekraczający bilion zł ( ukryty dług jest 2,3 razy większy) a pionokio mówi, że przeganiamy zachód a będzie jeszcze lepiej, więc ja się nie matwię, zwlaszcza, że Lublin rozkwita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że trzeba ten teren wykupić bo PKP ani tez prywatny właściciel b. apteki czy też przychodni nic nie zainwestuje,,,tylko dziwi gdy te kosztowne tereny centrum komunikacyjnego nonszalancko przeznacza się na kolejne puste place parkingowe - jedne przy stadionie, drugie na terenie byłej ekspedycji DB-Schenker...nie korzystniej wybudować 1 wielopoziomowy parking ładnie wkomponowany wizualnie na wzór elewacji stadionu a na pozostały teren zyskownie znaleźć inwestora...wydawać miasto potrafi ale zarabiać to już kulawy problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujemy rozgłośnie maryjna bazylikę kościół będzie bidnie ale za to po Bożemu nazwiemy je kacze dupa ..po co nam dworzec jak niedługo wszystkie pieniążki pójdą na plusy i na paliwo do autobusów NIE będzie hura hura dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...