Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin kupuje pierwszy tego typu autobus

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 1 lutego 2022 r. o 12:37 Powrót do artykułu
Gdyby Lublin budował sieć tramwajową to byś się wtedy zes.rał, że to bizancjum i niepotrzebne wydatki przy takim ukształtowaniu terenu i zadłużenie miasta nas dobije. Co tam jeszcze brzęczysz trollu za kopiejki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHeŁM - KOMUNIKACJA BEZPŁATNA, a LUBLIN.... "inspiruje" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1-sze nie zbyt to chyba bezpieczne (wodór jest wybuchowy, nie wiem jak ze szkodliwościom oparów?). Noi to jednak silnik SPALINOWY, więc co za ekologia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Esencja szura, którą spełniają dwa nicki poniżej (koniki i tęczowyzsl) wpisujące się idealnie w narrację propagandową Federacji Rosyjskiej tworzoną by siać zamęt po stronie przeciwnika : 1) antyszczepionkowiec 2) wiara w spiski, z reguły antysemickie, w wykonaniu "żymskiej" finansjery 3) wieszczenie latami mającej nadejść "już zaraz" zapaści gospodarczej i bankructwa państwa i samorządu 4) zniechęcanie do własnego kraju, zachęcanie do emigracji 5) podważanie zaufania do władz państwowych - wszystko zawsze robią źle 6) zniechęcanie do inwestycji i biznesu, wszystkiego co wzmacnia rozwój gospodarczy 7) napuszczanie na siebie różnych grup społecznych - pracowników na pracodawców, podsycanie konfliktów, szerzenie nienawiści konfrontacyjną, wrogą frazeologią. Pasuje jak ulał, prawda? Polityczną ekspozyturą tej propagandy jest Konfedeszuria czyli zbiorowisko ruskich trolli ich pożytecznych idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie pamięć nie myli to ładnych parę lat temu już po Lublinie jeździł autobus na wodór i chyba był to przegubowiec ale miasto wtedy raczej nie było zainteresowane zakupem że względu na brak miejsca na magazynowanie wodór przynajmniej tak to wtedy mówiono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps Co do komunikacji darmowej to nie można porównywać Chełma gdzie nie ma tak rozbudowanej sieci komunikacyjnej bo tam jest raptem kilka linii po których jeździły stare autobusy tak przynajmniej było parę lat temu gdy często bywałem w tym mieście może teraz jest już inaczej i jeżdżą fabrycznie nowe pojazdy i mogą sobie pozwolić na wożenie ludzi za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takich rozkładach i tempie cięć, nie wiem czy ten jeden to nie będzie za dużo... Już mpk wyprzedaje trolejbusy kupione za publiczne pieniądze, bo przez ostatnie kilka lat stały bezużytecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy standardowy pojazd komunikacji miejskiej powinien mieć biletomat mobilny( przegubowy pojazd dwa biletomaty mobilne) przyjmujący płatności zarówno w formie bezgotówkowej(zbliżeniowej) jak i gotówkowej( po wrzuceniu monet drobnych następuje drukowanie papierowego biletu czasowego, którego potem należy skasować w pojeździe) - żadnej dyskryminacji metod płatniczych, pasażer powinien mieć pełny wachlarz wyboru metody płatności. Uważam, że jest to co najmniej nie w porządku, jeżeli nie uzgadnia się z pasażerami w konsultacjach( choćby takich online) uprzednio tego jakiego biletomatu mobilnego by oni chcieli w pojeździe, tylko stawia się ich przed faktem dokonanym skazując na biletomat jedynie taki, który akceptuje tylko formę zbliżeniową( skoro więc tak, to powinna być w takich pojazdach możliwość zakupu biletu u kierowcy) tym samym przymilając się lobby bezgotówkowemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHeŁM - KOMUNIKACJA BEZPŁATNA, a LUBLIN.... "inspiruje" :)
 Wiesz dlaczego w Chełmie komunikacja jest bezpłatna  ? Dlatego , że to pisowska  mieścina z kilkunastoma liniami , której budżet mocno zasili pisowscy spadochroniarze . Przejadają te pieniądze a nie inwestują .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...