Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Miały być zaręczyny, są zarzuty za demolkę [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2018 r. o 14:24 Powrót do artykułu
Droga redakcjo, czyje miały być te zaręczyny, bo w tekście nic na ten temat nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy doczytać artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak go rzuciła dziewczyna i to z kolegą to został władcą kija samobija. Z drugiej strony może lepiej trochę się przemęczyć jak zdzirowata to i tak by nastąpiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kobieta mnie żuciła ponad 2 lata temu i od tego czasu miała 8 chłopaków. Czyli 8 bolców he he he he . To niezły przebieg ta moja Kunegunda będzie miała w wieku 35 lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego zdania w artykule o zaręczynach więc nie pisz cięciu żeby doczytać artykuł do końca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tamtej pory tez miałeś 8 bolców w analusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zanim ciebie "żuciła" to też byłeś już nastym bolcem, więc sobie nie dworuj. Ja poznałem dziewczynę z aktualnym simlokiem, u mnie też "bolec" był na gwarancji i teraz już od paru lat jesteśmy małżeństwem. I innej nie chcę ;) Przynajmniej mi nikt szyberdachu nie zaatakuje :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przecież mógł przejśc na reczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie są laski tylko do zaręczyn. Skasują pierścionek i lgną do innego jelenia ;) Chłopakowi się fuksnęło, że diamentu nie przekazał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam że też mam ochotę zrobić coś podobnego. W czym rzecz ? Otóż starsi mieszkańcy swoje auta zostawiają na pobliskim parkingu i zawartość bagażników niosą do mieszkań ,natomiast jak ja ich nazywam , 20 letni inwalidzi jakby drzwi były szersze to i na klatkę schodową by wjechali . Boisz się że ci rozjadą wnuka którym się opiekujesz bo ostrożnością nie grzeszą. Rozjechane trawniki ,poobłupywane obrzeża chodnikowe , zafajdana olejem kostka i sytuacja w której to wszystko ma gdzieś i policja i straż miejska -a człowiek jest bezsilny. W takiej sytuacji odpowiedniej długości rurka wydaje się być jedynym lekarstwem I takie zachowanie powinno być raczej nagradzane niż piętnowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy żyje w środowisku na jakie zasługuje. Ja nigdy nie miałam doświadczeń podobnych do zamieszczonych postów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak go rzuciła dziewczyna i to z kolegą to został władcą kija samobija. Z drugiej strony może lepiej trochę się przemęczyć jak zdzirowata to i tak by nastąpiło.
 Moim zdaniem; dobrze zrobiła i to w odpowiednim czasie. PO ślubie tę rurkę poczuła by na swoim ciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przyznam że też mam ochotę zrobić coś podobnego. W czym rzecz ? Otóż starsi mieszkańcy swoje auta zostawiają na pobliskim parkingu i zawartość bagażników niosą do mieszkań ,natomiast jak ja ich nazywam , 20 letni inwalidzi jakby drzwi były szersze to i na klatkę schodową by wjechali . Boisz się że ci rozjadą wnuka którym się opiekujesz bo ostrożnością nie grzeszą. Rozjechane trawniki ,poobłupywane obrzeża chodnikowe , zafajdana olejem kostka i sytuacja w której to wszystko ma gdzieś i policja i straż miejska -a człowiek jest bezsilny. W takiej sytuacji odpowiedniej długości rurka wydaje się być jedynym lekarstwem I takie zachowanie powinno być raczej nagradzane niż piętnowane.
 takie są teraz trendy i plebs masowej je prezentuje. podjazd pod samą klatkę ( dalej się nie da ) , wysadzenie znajomej ( nie inwalidki ) i następnie swobodna 10 minutowa rozmowa przy pracujacym silniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...