Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Miasto dołoży pieniędzy na parki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Zatrzymać miejskie inwestycje a wszystkie zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na budowę wież dla prezesa! Potrzeba 1.3 mld euro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pruszon już i tak zniszczył ludowy, może zamiast drzew postawić biurowiec dla Srebrnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park Ludowy zniszczył Pruszkowski, pozwalając na wycinkę drzew i budowę hali targowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park Ludowy zniszczył Pruszkowski, pozwalając na wycinkę drzew i budowę hali targowej!
 Żuk za to zniszczył cały Lublin wycinając tysiące drzew oraz go betonując i asfaltując.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może CBA w końcu się zainteresuje przekretami  żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda. Skutki będą podobne do tych, jakie mamy okazję podziwiać po pseudo-remoncie w Saskim, czyli wszechobecna zukowszczyzna+mnóstwo powyrzynanych drzew. Tyle tylko, że tym razem za znacznie większe pieniądze.
Przysłali cię z biura propagandy PiS? Przecież podczas remontu Saskiego wycięto jedynie chore i niedomagające drzewa a zamiast nich posadzono nowe.
 Nie dyskutuj z idiotą. Ściądnie cię na swój poziom i pokona doświadczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda. Skutki będą podobne do tych, jakie mamy okazję podziwiać po pseudo-remoncie w Saskim, czyli wszechobecna zukowszczyzna+mnóstwo powyrzynanych drzew. Tyle tylko, że tym razem za znacznie większe pieniądze.
Przysłali cię z biura propagandy PiS? Przecież podczas remontu Saskiego wycięto jedynie chore i niedomagające drzewa a zamiast nich posadzono nowe.
Nie dyskutuj z idiotą. Ściądnie cię na swój poziom i pokona doświadczeniem
 Dobre. Zukowy troll rozmawia sam ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myśleliście? że na 500+ i inne socjale PiS bierze w bankomatu? we wszystkich polskich miastach samorządy muszą dokładać do przetargów bo ceny materiałów budowlanych skoczyły do góry, z resztą nie tylko one - za dobrej zmiany drożeje dosłownie wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park Ludowy zniszczył Pruszkowski, pozwalając na wycinkę drzew i budowę hali targowej!
Żuk za to zniszczył cały Lublin wycinając tysiące drzew oraz go betonując i asfaltując.
 wyłącz ćwoku tvpis, przestań słuchać wojewody, wyjdź na miasto, popatrz i sam oceń, drzew w Lubinie sadzi się więcej niż wycina ale tego się z panoramy lubelskiej niestety nie dowiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może CBA w końcu się zainteresuje przekretami  żuka.
 Z tego co wiem, polują na prezydenta Żuka od 2015 i do tej pory nic nie znaleźli. Za to w temacie wieżowców i Srebrnej robią takie uniki, że aż słabo się robi. Ale co się dziwić skoro sam szef CBA Bejda pracował dla Srebrnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może CBA w końcu się zainteresuje przekretami  żuka.
Z tego co wiem, polują na prezydenta Żuka od 2015 i do tej pory nic nie znaleźli. Za to w temacie wieżowców i Srebrnej robią takie uniki, że aż słabo się robi. Ale co się dziwić skoro sam szef CBA Bejda pracował dla Srebrnej.
  A to ciekawe: ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/krzysztof-zuk-przegral-w-sadzie-ale-ten-wyrok-jest-juz-bez-znaczenia,n,1000231948.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park Ludowy zniszczył Pruszkowski, pozwalając na wycinkę drzew i budowę hali targowej!
Żuk za to zniszczył cały Lublin wycinając tysiące drzew oraz go betonując i asfaltując.
wyłącz ćwoku tvpis, przestań słuchać wojewody, wyjdź na miasto, popatrz i sam oceń, drzew w Lubinie sadzi się więcej niż wycina ale tego się z panoramy lubelskiej niestety nie dowiesz
 No wychodzę na miasto i widzę tysiące wycinanych drzew. W zamian są sadzone patyki, które po kilku miesiącach uchają. Co mi po tych sadzonych drzewkach jak nawet moje dzieci nie doczekają czasu jak one wyrosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie żukowe trolle: jak już robicie propagandę to róbcie to umiejętnie, bo w te bzdury, które wypisujecie i minusowanie komentarzy nikt nie wierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda. Skutki będą podobne do tych, jakie mamy okazję podziwiać po pseudo-remoncie w Saskim, czyli wszechobecna zukowszczyzna+mnóstwo powyrzynanych drzew. Tyle tylko, że tym razem za znacznie większe pieniądze.
 Fakt. Szykuje się mega-fuszerka za ciężkie pieniądze. A napraw usterek nikt nie egzekwuje, jak widać choćby właśnie na przykładzie Sasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy po remoncie nazwa parku zostanie zmieniona z "Ludowy" na bardziej odpowiednią "Betonowy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow ale się pisia zaraza dziś produkuje, czyżby centrala podniosła stawkę za wpis w Tłusty Czwartek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myśleliście? że na 500+ i inne socjale PiS bierze w bankomatu? we wszystkich polskich miastach samorządy muszą dokładać do przetargów bo ceny materiałów budowlanych skoczyły do góry, z resztą nie tylko one - za dobrej zmiany drożeje dosłownie wszystko
 u mnie w firmie prąd idzie w górę o 50%, dziękuje ci dojna zmiano!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli połowa drzew w parku do wycinki. Będą mieli czym palić w swoich "ekologicznych" kominkach Ludzie z Wypchanymi Portfelami. To tak w ramach zuczkowej "walki ze smogiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi płacą. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu wygrała WŁAŚCIWA firma, no to wypada doŻucić te brakujące miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...