Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Miejskie pieniądze trafią na kościelne i prywatne zabytki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Nie można pisać prawdę, że część podatków od ludzi co m-cznie państwo Im zabiera trafi na restaurację kościelnych i prywatnych właścicieli zabytków. W UE od 60 lat każdy podatnik określa na co przeznacza swoje podatki ( w tej części co mu wolno dysponować ). Polska od 2005 r należy do UE i ...? W dalszym ciągu propaganda nasi karmi nas :" państwo daje na Kościół czy na to i na to" a to są kwoty z podatków Tych co Im się zabiera. Wszak duża liczba ludzi nie buli podatku - wojsko, policja i może kiedyś wzorem starej UE państwo weżmie się za Tych co mają ulgi i daruje emerytom i rencistom podatek dochodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tu lament? Zabytki wszędzie są dotowane i tyle. Np. w Czechach ludzie prawie wcale nie chodzą do kościołów rzymskokatolickich, a zabytkowe kościoły to perełki. Z drugiej strony byłem w knajpie w Bratysławie, która jest w zeświedczonym kościole. No wygląda to tak sobie. UE dofinansuje np. remont, np. w Kazimierzu Dolnym, Wąwolnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Gościu! To co Pan napisał to jest NIEZROZUMIAŁY BEŁKOT. Proponuję: 1. Dać komuś do przeczytania przed publikacją. 2. Napisać, odczekać 1/2 godziny przeczytać i poprawiać. 3. Dać se spokój i nie publikować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Furtka otworzy się. Tylko patrzeć jak rządząca koalicja wesprze Przewodniczacego RM w remoncie jego kamienicy, która tak bardzo cieszy oczy mieszkańców a decyzję POdejmą jeszcze w bieżącej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopertowe niech idzie na remont kościółka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dotować, inaczej po kolei będzie się wszystko walić i sypać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zabytki trzeba dbać i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...