Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mieszkańcom ul. Janowskiej marzy się lepsze połączenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2018 r. o 22:36 Powrót do artykułu
A może w końcu połączyli by janowską z romera w okolicy medalionów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JUŻ OD wieków można było zbudować przejazd przy wiadukcie do ulicy Romera. TYlko u nas nikt nie myśli bo decydenci nie mieszkają na zadupiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się marzy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A muał być most na Bystrzyc i droga do Janiwskuej. Jest tylko ślepy odcinek drogi do rzeki, prawie naprzeciwko kościoła. Wszyscy zapomnieli i nikt się nie upomina. Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym rozawiązaniem byłaby kolejka krzesełkowa Janowska-Romera nad doliną Bystrzycy;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".....po wybudowaniu węzła przesiadkowego w rejonie skrzyżowania ul. Janowskiej i Krężnickiej z Żeglarską"--po ch..j tam jest potrzebne takie cos?dla ilu osob?tam jest taka dziura jakich mało, kto bedzie z tego korzystał?wiekszosc ludzi jezdzi stamtad autem. na samych czubach mieszka kilkanascie/kilkadziesiat razy wiecej ludzi niz tam. czy wszyscy ktorzy maja takie pomysly i proponuja takie rozwiazanie dobrze sie czują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JUŻ OD wieków można było zbudować przejazd przy wiadukcie do ulicy Romera. TYlko u nas nikt nie myśli bo decydenci nie mieszkają na zadupiu. Być może komuś pasuje, żeby taka pół wieś została, to nikt nie będzie się wychylać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla gościa z 10.37.Nie masz racji.w tej chwili węzłem przesiadkowym jest parking prxy kościele w Zemborzycach.Tam ludzie zostawiają samochody i jadą dalej autobusami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z Wyzynnej mieszkańcy też nie ma żadnego połączenia. Żadnego. Jak na głębokiej wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tylko czubki mieszkają na czubach... Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby 8 puścić przez Lipową, Racławickie, Sikorskiego, Ducha i Willową do pętli przy Zbożowej? To nie byłoby takie złe, mieszkańcy Zemborzyc mieliby połączenie z centrum(Racławickie), a z kolei studenci mieszkający w okolicach Sławinka mają zapewnione połączenie z Politechniką. To najbardziej trafiony scenariusz, jeśli by chcieć zmieniać trasę linii 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby mnie - mieszkańca Zemborzyc - ktoś zapytał jaką trasę 8 wolę: tę przez Janowską czy przez Nałkowskich - Romera to zdecydowanie wybieram tę drugą opcję. I myślę, że nie byłbym w tym wyborze odosobniony. Niestety jako, że mieszkańcom Janowskiej i przyległości trzeba zapewnić dojazd od centrum (w ogóle dojazd gdziekolwiek) to 8 jeździ tak a nie inaczej. Dlatego mam nadzieję, że ZTM przychyli się do próśb mieszkańców Janowskiej i zrobi im linię na Nałkowskich - Romera. A to jak sądze pozwoliłoby na zmianę trasy 8. Co do propozycji przedłużenia trasy to jestem na nie. Owszem kiedyś popierałbym tę propozycję, ale obecnie wolę aby trasa byłą krótsza, za to lepsza powinna być częstotliwośc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...