Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co z świeżo wyremontowaną Łabędzią po której zaczyna kursować sprzęt na budowę u zbiegu DMM i Krańcowej? Nie można zrobić wjazdu na budowę z Krańcowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę ruchu ciężarówek na Kraśnickiej - tam tez są domy jednorodzinne - no cóż spokój można mieć tylko na prowincji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy dążyć do skierowania ruchu z północno-wschodniej części miasta(Tatary, Kalinowszczyzna) do Lubartowa po przez ul. Koryznowej i dalej przez Rudnik do skrzyżowania Al.Sp.Pracy, Dożynkowa. Docelowo powinna być realizowana droga już od Hajdowa po przez Kalinowszczyznę i Rudnik i na Boga nie róbcie już płaskich przejazdów przez tory kolejowe, bo to jest "wstyd XXI w".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z świeżo wyremontowaną Łabędzią po której zaczyna kursować sprzęt na budowę u zbiegu DMM i Krańcowej? Nie można zrobić wjazdu na budowę z Krańcowej?
A co tu w temacie robi ul.Łabędzia?. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE JESTEM W STANIE ZROZUMIEĆ GŁUPOTY KAROLA KIELISZKA - JEŻELI URZĄD DOPUŚCIŁ DO TEGO, ŻE JEST BAŁAGAN Z OZNAKOWANIEM, TO PAN KIELISZEK POWINIEN GRZECZNIE PRZEPROSIĆ, A NASTĘPNEGO DNIA OZNAKOWANIE ULICY POWINNO BYĆ WŁAŚCIWE. NIENAWIDZĘ CHAMSKIEGO ZACHOWANIA URZĘDASA OPŁACANEGO Z NASZYCH PODATKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Walecznych ma być wyjątkiem? Na Krańcowej pędzą tiry i ciężarówki w paru miejscach w odległości 1,30 m! Jak można było zrobić dwupasmówkę tuż przy domach i blokach? Też trzeba wprowadzić ograniczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oo ojjj mieszkam na wsi i tu tir przejeżdża średnio co 2min... mimo że jest obwodnica....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...