Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin może mieć swoje centrum nauki. Taki pomysł przedstawił poseł Koalicji Obywatelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2020 r. o 14:29 Powrót do artykułu
O tym centrum nauki mówi się już od lat i nic na razie nie powstało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nawet mam pomysł na jeden z eksponatów. Dzieci w dużej kuwecie sieją trawkę, sadzą roślinki i wpuszczają owady a następnie zalewają betonem i patrzą co się stanie. Trzeba od małego przyzwyczajać do dewelorozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym centrum nauki mówi się już od lat i nic na razie nie powstało.
 I bardzo dobrze. Już się develomafia nakradła. Może starczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł z 8000 poparciem? Kogo ten poseł reprezentuje? lożę deweloperską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krawczyk daj chłopie spokój, siedzisz w tym sejmie to siedź, najlepiej cicho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał chce zabłysnąć we flashu reporterów - koleżanka Mucha już się nabłyszczała teraz czas na młodszego kolegę ! Niech się lepiej wypowie na temat poręczenia swojego kolegi, który we Włoszech na feriach z naszym włodarzem wypoczywa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASP w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem "Akademia Sztuk Pięknych w Lublinie" po czym zobaczyłem to wyboldowaną czcionką, i pomyślałem, że to AMOŻLIWE, zestawić takie osiągnięcie jak założenie ASP, z Prezydentem "Łysym" Żukiem nie wypada, z posłanką Elką "Nie sadzę" Kruk, nie wypada, z Marszałkiem "820" Stawiarskim nie wypada, posłanką Aśką "Smitare" Muchą, czy Przemysławem "Dewiacje i Zboczenia" Czarnkiem, też nie wypada. To nie są ludzie rozumiejący potrzebe rozwoju potencjału akademickiego. KOCHANI. Ten region, nie ma ani jednego posła, zdolnego w dyskursie publicznym powiedzieć: Król jest Goły. Akademicki Lublin, nie ma ani jednej Akademii. To co jest to oddziały i toksyczni politycy. W obecnej konfiguracji, nie widzę ani partii ani polityków potrafiacych poruszyć kwestie ASP. Artyści mają wyjeżdżać. Bo tu nie ma dla artystów oferty. ASP w Lublinie powstanie dopiero gdy pokolenie Grety Thunberg zmieni Konstytucję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spóźniony zapłon posła. Województwo Lubelskie jest JEDYNYM województwem w Polsce, gdzie nie ma centrum nauki! A co robili w sejmiku pan Grabczuk i pani Lisowska? - dlaczego nie realizowali pomysłów obecnego posła? A lubelski guru-deweloper nie ma to pomysłu? Woli budować park za 90 milionów i stadion żużlowy - obie inwestycje za kolejne, pożyczane pieniądze. A centrum nauki - nie ma! Bo Lublin i Lubelskie mają naukę gdzieś - bardzo daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież na Tatarach już organizowaliście coś takiego, i co? Jajco? Na muchę najlepszy jest muchozol, zresztą sama ostatnio odleciała. Ten niech spada banany prostować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z infrastrukturą sportową? I nie myślę tu o stadionach za 700 mln tylko o salach gimnastycznych przy szkołach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Centrum nauki" w mieście z wygaszaną komunikacją miejską - czyli takie, do którego trzeba będzie "pielgrzymować". Chora fantazja lub usiłowanie wyłudzenia pieniędzy dla miasta opanowanego przez ponadpartyjne mafijne sitwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli do tego centrum nauki na nauki (jakieklolwiek, nawet wieczorowe) obowiązkowo pójdą jako testerzy „ratuszanie z drużyny Ż” to jestem ZA!!! Przyda im się zajrzeć do podręczników ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak akurat będzie miał ;) Kogo ten poseł reprezentuje? lożę deweloperską, platformerską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy drewnianych hamakach obiecywanych do zamontowania pomiędzy drzewami rosnącymi na Czechowie te wnioski, to pryszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te inwestycje w Łukowie POdpowiedział mu były poseł Żmijan, który chciałby wrócić do gry politycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie trzeba centrum nauki aby Krawczyk czegoś się nauczył... Wielu ludzi polityki z naszego województwa powinna wówczas tam uczęszczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno Centrum Nauki stoi chyba przy Głębokiej róg Pagi, jeżdżę tam czasami wieczorem ciemno w oknach, w ciągu dnia też nie widać ruchu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...