Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Jakość" gwarantowana przez lubelską dewelo-szurię. PS. Nigdy nie kupiłabym mieszkania w bloczydle postawionym przez dewelo-cwaniaka wyższym niż 2 piętra (nawet jakby było mnie stać :-DDD). Strach po prostu, wiedząc jak cwaniaki sępią na kosztach budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jakość" gwarantowana przez lubelską dewelo-szurię. PS. Nigdy nie kupiłabym mieszkania w bloczydle postawionym przez dewelo-cwaniaka wyższym niż 2 piętra (nawet jakby było mnie stać :-DDD). Strach po prostu, wiedząc jak cwaniaki sępią na kosztach budowy.
To akurat jest budynek który w latach 80 został pośpiesznie postawiony w wielkiej płycie jako schronienie dla robotników z budowy trasy WZ. Później pełnił funkcję hotelu robotniczego.  Odkupił to Zagiel i przerobił po taniosci na mieszkania. Elemeny windy pamiętają pewnie jeszcze czasy Gierka. Ogólnie Zagiel znany jest opychania ludziom tandey, proszę popytac mieszkańców nowych bloków przy Gęsiej o nazwie "InCity" Usterka goni usterkę a woda leje się ze wszystkich stron.  Teraz szukają jelonków na nową inwestycje o szumnej nazwie "Orkana Residence" w cenach powyżej 8000 zł /m2. Tam też jest wysoko i tez nie wiadomo czy winda dojedzie po roku od oddania. Powodzenia w walce z deweloperem.
 A! Znowu cwaniak z Loży - z nimi nie wygra. Jeśli już ktoś koniecznie musi nabyć nowy "apartament" (choc nie wiem, po co - żeby umoczyć na "pewnym" byznesie wynajmu studenciakom, których nie ma?), to przynajmniej nie kupować od tych z Loży. Nie można wykluczać, że opletli mackami nawet jurysdykcję (choć WSA się dzielnie trzyma!), a już na 99% mają głębokie koligacje z lubelskim światkiem papug. Szanse na wysądzenie za usterki zbliżone do zera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...