Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nie chcą sprzedaży żywych ryb. Protestują przed marketami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2018 r. o 11:01 Powrót do artykułu
do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekooszłomy, nie długo wszystkiego zakażą. Precz z ekoteroryzmem !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tłumy. To trzeba być naprawdę zupełnie nieobciążonym jakąkolwiek pracą, żeby takie głupoty przychodziły do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieprzona celebrytka namieszała gówniarzom w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młodzi ludzie. Robicie dobrą robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jedzą kamienie od kiedy zjadanie czegokolwiek żyweg oto okrucieństwo, idąc tym kluczem myślenia to rośliny też cierpią, gdy są ścinane lub zrywane, cywilizacja nabiera wstecznego biegu, Posiadanie psa w bloku, lub kota to jest dopiero okrucieństwo., zwierzę z natury lubi wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inne ryby też cierpią. Dlaczego stają tylko w obronie karpi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja właśnie nabyłam świeżutkiego karpia i pływa on sobie w wannie aż do wigilii i żadne tam wasze protesty nie zakłócą tej tradycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale oszołomie buty zapewne nosisz ze skóry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóż karpiom przetrwać zimę kiedy przyjdzie mroźna , przecież nawet przed sprzedażą potraktować pałką rybę można .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki protes na I strone 3 osoby brechta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sonda: Czy w sklepach powinien być zakaz sprzedaży żywych ryb?", a ja widzę że to manipulacja bo zaznaczyłem że nie chcę by zakazano a tam jest ciągle 0! oszustwo! W społeczeństwie zawsze znajdą się jacyś psychicznie chorzy dla których mleko jest z butelki nie od krowy , a kiełbasa ze sklepu mięsnego a nie ze zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypierd....do nauki zasmarkańce, nie będzie mi jakiś pajac w rurkach czy podartch spodniach mówił co mam jeść. Ryb nie sprzedawaj,bloków nie buduj bo tam ptaszki mieszkają, świni nie jedz. Trawę będę żarł tak jak wy może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zakaz uboju świń i sprzedaży mięsa? Nie dla męczarni zwierząt!!! Będąć wege można spokojnie żyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zakaz uboju świń i sprzedaży mięsa? Nie dla męczarni zwierząt!!! Będąć wege można spokojnie żyć!
 Głosujcie na Biedronia. On to popiera!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nikt nie protestuje przeciwko dodawaniu trucizn do każdego wyprodukowanego jedzenia. Serek waniliowy nie zawierający wanili, kiełbasa w której jest "aż" 70% mięsa i aromat dymu (bo nie można już wędzić). Przykłady można mnożyć. Gdzie wtedy są protestujący?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziecko w środku, potrzebujesz wizyty u ortopedy, strasznie krzywe kolanka, jeszcze da radę wyprostować dopóki rośniesz, dziewczynko czy rodzice tego nie widzieli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja właśnie nabyłam świeżutkiego karpia i pływa on sobie w wannie aż do wigilii i żadne tam wasze protesty nie zakłócą tej tradycji.
 Tradycyjni nie mycia się przez 5 dni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydało by się nienarodzone dzieci wpisać na listę gatunków zwierząt, tak jak w Kanadzie niepełnosprawni z zespołem Downa domagają się by wpisać ich na listę ginących gatunków (jest ich coraz mniej za sprawą aborcji, więc i coraz większe kłopoty z organizacją pomocy dla tych niepełnosprawnych). Leją ci ekodziałacze łzy nad karpiami, norkami, świniami, kurami itd., ale to, ze w Polsce i innych krajach zabiją się dzieci już nie stanowi dla nich problemu. Wprost przeciwnie, w czasopismach dla wegetarian można znaleźć artykuły pochwalające aborcję.... Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, kto powienien stać wyżej w hierarchii, zwierzęta, czy cżłowiek? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! Żywy karp niesiony w worku foliowym to narodowa tradycja. Taki półzdechły karp inaczej smakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...