Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin nie chce takich zdjęć na ulicach. Radni podjęli uchwałę

Utworzony przez stop_propagandzie, 3 marca 2022 r. o 15:16 Powrót do artykułu
Słusznie. A kiedy zostanie usunięty ten cały pozostały reklamowy śmietnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie. A kiedy zostanie usunięty ten cały pozostały reklamowy śmietnik?
 Как дела?  Вы работаете сверхурочно?  Давно после пяти в Москве. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby władcy wojewódzcy chcieli zezwolić na te kłamliwe i okropne obrazki, to by przeciwnicy mogli "kontratakować" obrazkami już urodzonych - potwornych i potwornie cierpiących! Czy chcemy to oglądać na ulicach? Obie strony by mogły się porozumieć w tej sprawie, ale właściwie wojewoda mógłby zaprowadzić/dać spokój, bo "strona kobieca" nie zapowiada żadnych obrazów potwornych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie. A kiedy zostanie usunięty ten cały pozostały reklamowy śmietnik?
   Słuszne spostrzeżenie. Zarzucanie miasta wielkimi obrazowymi zachętami do zakupów - na ogół okropnymi, a przede wszystkim dającymi w swej całości wrażenie "kakafonii widokowej" - to istotne zagadnienie. I łatwiej się z nim uporać niż z zarazą smarowania ścian itp. bazgrołami - jak u zwierząt znaczących "swój" obszar odchodami. W czasach w zasadzie powszechnego dostępu do sieci, w której szuka się w razie potrzeby odpowiednich wiadomości, jest takie "obrazowe zachwalanie" prawie zupełnie niepotrzebne. Nikt chyba z tego nie korzysta, może przypadkowo. Prowadzący "za kółkiem" w ogóle starają się nie rozpraszać patrząc na ten, jak powiedziano, "śmietnik"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo radni z PiS jeżeli chcą oglądać takie treści mogą wytapetować sobie swoje mieszkania, a nie komuś znowu coś narzucają . Na dodatek co za brednie , że w Polsce ginie więcej ofiar aborcji przy tym prawie obowiązującym przestrzeganym z wielką nadgorliwością niż na wojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym roku z tym problemem poradził sobie powiat oleśnicki na Dolnym Śląsku, dwie decyzje administracyjne usunęły treści drastyczne z przestrzeni publicznej, odbyło się to bez udziału radnych, uchwał, wojewody, etc. oczywiście właściciel drastycznych instalacji od przedmiotowych decyzji odwołał się do SKO, jednak ta instytucja obie decyzje w mocy utrzymała. Pierwsza decyzja: nakazywała natychmiastowe usunięcie; druga decyzja (karna) ponad 50 tys. zł dla właściciela "reklamy społecznej". Najlepsze na deser - autor decyzji i jej uzasadnienia jest Lublinianinem, jak sam wielokrotnie mi powtarzał - czasowo oddelegowanym na Ziemie Odzyskane :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się na przykład nie podobają drastyczne zdjęcia na paczkach papierosów( mimo iż nie jestem palący), jakie poprzez regulacje wprowadziła kilka lat temu Unia Europejska, a państwa członkowskie musiały wdrożyć te przepisy i we wszystkich miastach państw członkowskich UE są te drastyczne zdjęcia na paczkach papierosów. I co? I jakoś się z tym potrafiłem pogodzić, jakoś to toleruję, choć mnie to wkurza ilekroć to widzę, choćby w kiosku czy supermarkecie. Można byłoby iść dalej( skoro UE taka "mądra") - na opakowaniach słodyczy( m.in czekolad, batoników) umieścić zdjęcie grubasa albo człowieka z amputowaną kończyną dolną i dodać napis typu "spożywanie słodyczy prowadzi do otyłości, która może poprowadzić do cukrzycy" albo "spożywanie słodyczy sprzyja rozwojowi miażdżycy". Podobne ostrzeżenia byłyby przy produktach przetworzonych, fast-foodowych, bogatych w tłuszcze i węglowodany. Na butelkach od piwa czy alkoholu oraz puszkach z kolei mielibyśmy zdjęcia meneli/żuli i napis "spożywanie alkoholu często i w dużych ilościach może prowadzić do alkoholizmu" albo "spożywanie alkoholu często i w dużych ilościach rujnuje twoje finanse i życie". Albo zdjęcie uszkodzonej wątroby czy trzustki ze zmianami nowotworowymi z dopiskiem "alkohol szkodzi twojej wątrobie/trzustce". Można iść w tego typu kierunku tylko po co? Czy nie byłoby to kuriozalne? absurdalne? Jak cholera. Nie mówiąc już o tym, że byłyby protesty ze wszystkich stron, bo producenci powyższych rzeczy jakie wymieniłem z pewnością odczuliby spore straty i jeszcze ludzie określaliby ich mianem "trucicieli".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...