Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowa hala i boisko dla liceum im. Staszica

Utworzony przez Ja, 27 sierpnia 2009 r. o 20:49 Powrót do artykułu
A co z basenem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basen jeszcze beda dluuuugo budowac:) jak zaczynalem szkole w 2003 to mowili nam, ze juz tylko dotknac i znow ruszy jego budowa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łżą jak psy! Ja zaczynałem naukę w Stasiu w 1974 roku, a więc już 35 lat temu i właśnie pierwszego dnia mamiono nas budową hali sportowej, z bieżnią tartanową, basenem. 35 lat temu, a nie 20 lat temu. Teraz robią dokładnie to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działkę przy Staszicu należy niezwłocznie zwrócić Gminie Żydowskiej, podobnie jak inne działki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyłem Stasia w 97/98 - od początku mojej nauki obiecywali nowe boisko i basen....Niemniej jednak szkołę oraz naukę w niej, wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam Staszicaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek napisał:
Działkę przy Staszicu należy niezwłocznie zwrócić Gminie Żydowskiej, podobnie jak inne działki.
ta, a uczniowie będą sobie robić rozgrzewkę na Racławickich. Idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...