Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na szkoły pieniędzy nie ma na nachodzców są ot taka prawidłowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szkoły pieniędzy nie ma na nachodzców są ot taka prawidłowość
 co racja to racja :) za te 50 tyś możnaby zbudować ze trzy szkoły :) a może nawet cztery :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła na Jemiołuszki byłaby lepszym rozwiązaniem. Część uczniów - Wróbla, Gęsia, Koralowa, Cyrkoniowa, Kwarcowa mogłaby odejść z Berylowej. Rozbudowywanie szkoły na Berylowej w stronę doliny jest złym pomysłem. To są miejsca spacerów, odpoczynku i dobrze by było, aby tak zostało. Wystarczy już, że są tam blok na bloku (nowe, jeszcze nie oddane).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś wytłumaczy - w Polsce rodzi się coraz mniej dzieci. Więc coraz mniej ich w szkołach. Skoro buduje się nową szkołę to jakąś chyba będzie trzeba zamknąć? Czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś wytłumaczy - w Polsce rodzi się coraz mniej dzieci.  Więc coraz mniej ich w szkołach. Skoro buduje się nową szkołę to jakąś chyba będzie trzeba zamknąć? Czyż nie?
Sugerujesz żeby zrobić przesiedlenia ludności czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpowiadam Czarnkowi, że wystarczy ograniczyć prawo kobiet do edukacji i będziemy mieli miejsca w szkołach, a przede wszystkim wierne i posłuszne kucharki w domu, z zachowanymi cnotami niewieścimi. Czyli coś jak w Trybunale Konstytucyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła na Jemiołuszki byłaby lepszym rozwiązaniem. Część uczniów - Wróbla, Gęsia, Koralowa, Cyrkoniowa, Kwarcowa mogłaby odejść z Berylowej. Rozbudowywanie szkoły na Berylowej w stronę doliny jest złym pomysłem. To są miejsca spacerów, odpoczynku i dobrze by było, aby tak zostało. Wystarczy już, że są tam blok na bloku (nowe, jeszcze nie oddane).
Nie jesteś na wsi, żeby mieć miejsce do spacerów. Na spacer to możesz iść do Biedronki lub do Agaty. Jak się wybrało blokowisko to marzenia o spacerach i odpoczynku na łonie natury pod blokiem trzeba odłożyć na półkę i wyjechać gdzieś na agroturystykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...