Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale sensacja, wow. I co w związku z tym? Teraz będziecie opisywać każde zadanie na które zabraknie pieniędzy? Nie jest żadną tajemnicą że samorządowa kołderka jest coraz krótsza. Niby to tylko 5 koszy na śmieci, ale tu 5 tam 5 gdzie indziej kolejne 10 i już robi się spora sumka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Możliwości aktualnie rządzącego Lublinem reżimu przekracza nawet opróżnianie koszy na śmieci; za to Zarząd Dróg i Mostów nie zablokował wykarczowania w poprzednim tygodniu mającego dziesiątki lat żywopłotu przy ul. Diamentowej (obok ul. Energetyków).
  • Trudno więc dziwić się temu, że pan doktor Krzysztof Żuk wyprowadził się z Lublina - do gminy Niemce (a dokładnie do Jakubowic Konińskich); ten sam dr Żuk, który zadeklarował chęć dalszego rządzenia Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia zapomniał w zeszłym tygodniu hasła do trollkonta, więc od poniedziałku ostro zasuwa żeby nadrobić. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 K0szy przekracza możliwości miasta-wydmuszki. Ale już płacenie P0 kilkaset tys./m-c za najem biurwowców od zaprzyjaźnionego cwaniactwa już nie. Jak srome_K_ wytłumaczysz tę kuriozalną sytuację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...