Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I pomyśleć, że gdyby nie przenikliwość i czujność redaktora Smagi, co najmniej połowa mieszkańców Lublina nie mogłaby zasnąć przez kilka dni. Całe miasto huczało od plotek, wszyscy się zastanawiali gdzie się podziały inteligentne kosze. Na szczęście zagadka dotycząca ich nagłego zniknięcia została szybko rozwiązana. Myślę, że to idealny moment, żeby się zgłosić do naczelnego po premię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na pewno? A może to być jednak błąd aktualizacji oprogramowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosz na śmieci i ławeczka za 100 tyś.... ???? To nie koronawirus jednak zdemolował finanse Lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosze miały czujnik przepełnienia śmieciami. Były pełne więc wykonawca je zabrał zgodnie z umową. Teraz trzeba nowe kupić. I tak co 2 dni. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć kochanie, miło cię poznać, jestem Patricia, nowy członek tutaj, szukam poważnego związku i przykułaś moją uwagę, uprzejmie proszę o kontakt na mój prywatny e-mail patriciahorohoh9@gmail.com, abym mógł wysłać ci moje zdjęcia i opowiem teraz wszystko o sobie, proszę ze względu na mały rozmiar mojego zdjęcia nie zostało ono zaakceptowane tutaj na stronie internetowej, kiedy to przekazałem Ci mój prywatny e-mail, aby skontaktować się ze mną bezpośrednio, abym mógł teraz wysłać Ci moje zdjęcia, to moje pragnienie, aby mieć z tobą lepszą przyszłość Pozdrawiam Patrycja Dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te drogie zbytki wrócą po akceptacji przez organ uchwałodawczy naszego miasta nowego kredytu na pokrycie deficytu i spłatę odsetek od wcześniejszych pożyczek oraz wykreśleniu z budżetu szeregu inwestycji, które w przeciwieństwie do fotowoltaicznych ławek i koszy służą wszystkim mieszkańcom, a nie tylko cyklistom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...