Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowy rozkład jazdy. Będzie mniej kursów i dużo zmian w trasach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2019 r. o 06:38 Powrót do artykułu
Zmniejszają ilość kursów ale wg jakiego klucza to wielka zagadka bo np. normalnie linia 31 jest tak obladowana że trudno oddychać. W dodatku jest dość zawodna albo sie spóźnia albo w ogóle wypada z kursu i tak od ponad 10 lat mimo skarg i reklamacji. To teraz jeszcze mniej ma ich być .... Czyli dojazd do pracy na 7 lub 7.15 to wielka loteria chyba że założy sie zapas ze 45 minut. Kto i jak to badał jacyś przepraszam krawaciarze zza biurka czy może  korzystano z uslug Jackowskiego.... PORAŻKA. A jeszcze tak przy  okazji - kiedyś nie ogrzewano autobusów w ogóle a dziś funduje sie nam niemal saunę. Przecież przy zerowej temperaturze wcale nie trzeba grzać. Pasażerowie sa ubrani a szatni nie ma... Litości...
 To prawda. Autobusy (i trolejbusy) są przegrzewane. Zastanawia mnie ta gorliwość kierowców do grzania i jednoczesną niechęć do włączania klimatyzacji latem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety komunikacja miejska ma wiele minusów. Przedewszystkim jest przepełniona w godzinach w których najwięcej osób pracujących chce z niej skorzystać. W zimie wchodzisz i nie możesz się przekręcić a temperatura w autombusie 20 stopni. W takich warunkach trudno o komfortową jazdę. Druga sprawa to czas. Dla przykładu przejazd z czechowa w kierunku LSM czy okolice w stronę wyjazdu z LBN na Kraśnik. Autem jedziemy chwilę bez korków. MPK-iem wciskamy się w największe korki. Do czasu kiedy rzeczywiście komunikacja przestanie stać w korkach bo np. będą bus pasy to nie ma ona szans na to, że ludzie z aut przesiądą się do MPK. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy buspasy na ferie też zostaną ograniczone ?? Po co ma się marnować tyle wolnej przestrzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zadłużone, to i na komunikację nie starcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w MPK trzech prezesów. Po co aż tylu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiejscy BEZradni z ratusza, dajcie wincyj ulg i mnie jkasy, niech autosami jeżdża tylko emeryci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym usunął tą "pętlę" Zana Leclerc a 157 puścił przez Bohaterów Monte Cassino i al. Kraśnicką na Węglin, dzięki temu np. jadąc z ul. Kunickiego celem dostania się na al. Kraśnicką nie trzeba będzie wsiadać do 151 i nadmiernie ją zapełniać tylko będzie można w tym celu wsiąść do 157, tyle tylko, że musiałaby być nieco zwiększona częstotliwość o wybranych godzinach albo co 20 minut w dzień powszedni, dzięki temu wybrane kursy linii 151 można by było obciąć. Zasadne byłoby także uruchomienie kursowania linii 157 w weekendy, w takiej sytuacji. Jakby nie patrzeć 157 może być także swoistym substytutem linii 152 w relacji Kunickiego - Zana. "Pętla" Zana Leclerc jaka jest każdy wie - znajduje się blisko ronda przy leclercu i stanowi zagrożenie dla ruchu, bo kierowca trolejbusu musi się jakoś do ruchu włączyć, a kierowcy osobówek nie zawsze bywają uprzejmi. Ta pętla powinna definitywnie przejść do historii komunikacji miejskiej Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irytują mnie za każdym razem te zmiany, bo ja pracuję i nie mam ferii i wakacji. Nie uśmiecha mi się czekać aż tak długo na przystanku. To strata czasu. Tyle się mówi o przesiadkach z aut do komunikacji miejskiej. To będzie funkcjonować wtedy gdy autobusy będą kursowały co 10 min. W innych przypadkach żeby zdążyć do pracy na drugim etacie ratuję mnie tylko auto gdyż jadąć dwoma autobusami czyli z przesiadką z założeniem,że na kazdy poczekam od 20 do 30 min to raczej nigdzie nie zdążę, Chętna do przesiadki w MPK z racji nawet braku miejsc parkingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursuje ale chyba w Warszawie :) w Lublinie najczęściej to jest co 15 min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo troll developer pisowski sie tu przeniósł - fajnie wyje jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zadłużone, to i na komunikację nie starcza...
 Wycie trolla z pisu - lubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...