Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowy skatepark przy ul. Rusałka ma być otwarty jeszcze w tym miesiącu [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2020 r. o 10:21 Powrót do artykułu
Ciekawe kiedy się rozleci jak bike park ? Tam tez nikt nie odpowiedział za zdefraudowanie publicznych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są projekty, które nigdy nie zostaną zrealizowane. W tegorocznym budżecie nie uwzględniono np. projektu z BO2019 dot. budowy chodnika i ścieżki rowerowej w parku na Rurach. Więcej o tym: ***s://gazeta.jawnylublin.pl/budzet-obywatelski-na-poslizgu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie, jak zawsze na prowincji, miejscy urzędnicy zapomnieli że zaczynają się bezśnieżne ferie. Zafundują skatepark po feriach, chociaż na budowlanej tablicy informacyjnej stało jak wół: termin zakończenia robót 24.12.2019. Trzy tygodnie to zamało dla lubelskiego magistratu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion w środę, milion w sobotę... To mówicie, że Rdzawy chce sobie na desce pojeździć ??? Oczywiście, forsy ci w Lublinie dostatek. Ma chłop pasję, zapłacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widoczny efekt konsultacji z okolicznymi mieszkańcami którzy byli zapraszani przygotowywali projekty zieleni terenu a otrzymali beton skatepark, parkingi.....i plagę głośnych imprez w Browarze...a następnego dnia śmiecie i potłuczone butelki na ul Wesołej, Zamojskiej i innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.