Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszędzie obniżają, zawieszają czynsze, wprowadzają darmową komunikację w tym tymczasowe "zawieszanie" biletów okresowych, zwalniają z opłat za parkowanie itd... tylko w Lublinie płać za wszystko, rozliczaj PIT, siedź grzecznie na *** i patrz jak rządzi biurokracja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie radny Nowak też ma wynajęty od miasta lokal albo mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu, młotku PiSowski, radni nie mogą wynajmować od miasta. Doskonały pomysł panie Marcinie, jedyna osoba która pomyślała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z czynszami mieszkań mam przymusowe wolne i nie zarabiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowak ty ***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAROSŁAW JAROSŁAW!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieprawda, inspirator planuje budowę prawie stu ładowarek dla elektryków swojego elektoratu, już ufundował im bezpłatne parkingi w zamian za likwidację parkingów dla osób niepełnosprawnych. No cóż, za poarcie trzeba płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie - czy MPK/ZTM planuje obniżyć czy przedłużyć wykupione bilety okresowe ze względu na obecną sytuacje i brak ich wykorzystania ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł to nie tylko obniżka ze strony ZNK ale i innych prywatnych osób bo w końcu każdy kto wynajmuje lokal utrzymuje danego właściciela a w tak trudnym czasie powinni zadbać jedni o drugich i mieć świadomość spadku obrotów oraz świadomość dalszej współpracy bo każdy ma rodziny i chce je utrzymać . Brawo Marcin Nowak po raz kolejny !!! Miłe to i budujące że jako jedyny chyba z radnych rady miasta lublin dba o dobro mieszkańców i kolejny raz pokazuje że chce dobra dla mieszkańców. Brawo p.Marcinie i wielki szacunek dla pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wiele ważniejsze jest obniżenie czynszów w mieszkaniach komunalnych - część lokatorów może zostać bez (znacznej części) środków do życia. Skoro jest kapitalizm, to niech kapitaliści radzą sobie sami. Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli - a nie tylko "wszystkich kapitalistów". Pomysł Pana Radnego wymaga przemyślenia i dopracowania - daleki jestem od potępiania, ale obniżka powinna zostać ograniczona do osób samozatrudnionych (i zarazem zarobkujących bez angażowania innych osób).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dostałem czynsz. Od miesiąca nie ma mnie w lokalu, zamknięty administracyjnie, ZNK tak myślało, że nawet za wodę i scieki każą płacić choć zużycie 0! Brawo Wy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...