Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Od dziś te same zasady odbioru śmieci dla każdego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2019 r. o 22:25 Powrót do artykułu
no oki od dzis segreguje, a co ze smieciami z grudnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś kto wymyślał te mundre przepisy zastanowił się przez chwilę, gdzie ludzie w mieszkaniach mają trzymać te 5 pojemników na śmieci? A może powinniśmy co chwilę biegać na śmietnik z butelką plastikową, czy papierem, a po chwili z butelką szklaną? Po co jest wybudowana sortownia odpadów? Za co dodatkowo zapłacimy tyle pieniędzy skoro przybyło nam obowiązków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet na zdjęciach widać, że odpadki nie są sortowane prawidłowo (papier w pojemniku na plastik). Po co tyle zachodu, skoro i tak w przypadku mieszkań wielorodzinnych nie ma możliwości weryfikacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te zasady zostały przesunięte o cały rok (na następny rok ).Ktoś chyba chce szybko zarobić na nowych cenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowiedż inz Po to żeby dowalić nam mieszkańcom bloków cztery razy wyższe opłaty. Nikt nie skontroluje co robią sąsiedzi , a odpowiedzialność będzie zbiorowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 45 m mieszkania a kuchnia maa 4 m 2 gdzie mam postawić 5 koszy na śmieci??? co za idiota to wymyślił Sortownia śmieci wybudowana za masę kasy śmieci i tak trafiają na jedną pryzmę Banda wyciąga tylko kasę od ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy ludzie jesteście ograniczenia, pokończyliście chociaż podstawówkę? wcale nie trzeba 5 koszy na odpady, na ogół codziennie gdzieś się wychodzi, nawet po kilka razy, to taki problem wziąć w garść trochę papieru, kilka butelek, czy innych odpadów i po drodze na przystanek, parking, czy do sklepu wrzucić do odpowiedniego pojemnika? w jakim celu chcecie to magazynować w domu w wielu pojemnikach? tego typu odpady są niebrudzące i można wziąć je nawet pod pachę jeśli jest taka konieczność i pozbywać się ich w miarę na bieżąco nie róbcie z siebie ofiar, system jest do ogarnięcia, dla chcącego nic trudnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście segreguję śmieci już od kilku lat ale co z tego skoro Pani/Pan X przychodząc za mną z odpadami wrzucają nieposegregowane odpady na moje???? Dopóki ludzie nie zrozumieją, że to jest niezbędne dla środowiska, klimatu, powietrza dopóty będzie jak było czyli po staremu-po komunistycznemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuchnia 3 m2 z tego trzeba wydzielić przestrzeń na pięć pojemników. Eurokołchoz w pełni, a ludzie dalej śpią i traktują to jako coś normalnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno do tej pory dzielilem śmieci na te suche i reszte bo na to jeszcze miejsce w mieszkaniu było. Teraz koniec z sortiwaniem śmieci bo nie mam miejsca w kuchni na 5 pojemników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek 'dobra rada' zmartwychwstał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś mi wytłumaczy z czego wynikają takie stawki jak 75 / mc za rodzinę 3+ w domku jednorodzinnym?! przecież to jest 900 PLN rocznie!! piszą tu ze koszty składowania odpadów są wysokie i rosną. Tylko że, skoro ja segreguję (i rozumem że kom-eko to jeszcze sprzeda) to tych zmieszanych do składowania jest mało i ja nie wiem dlaczego mam płacić 900 pln rocznie skoro składowanie tony odpadów kosztuje 170 pln, a ja tych zmieszanych nie wyprodukuję tony rocznie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...