Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Odnowiony park Ludowy przeżywa oblężenie

Utworzony przez randalk, 26 grudnia 2020 r. o 16:26 Powrót do artykułu
zryte berety poszły, bo mogły. w tym parku nie ma nic ciekawego ale są place zabaw dla dzieci i tyle .... może na wiosnę coś się objawi aczkolwiek watpię !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, tyle pieniędzy w błoto (dosłownie). Po co te bloki betonowe na alejkach? Te kule betonowe. Szalejący rowerzyści, choć nie widziałem, by oznaczone były ścieżki dla rowerów. Za to brak jakiejkolwiek toalety. Za tyle pieniędzy w dobie kryzysu miejskich finansów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje brzdące nie posiadały się z radości. Żeby wiedziały, komu zawdzięczają ten piękny park, nauczyłam je piosnki: Zuczku, drogi Zuczku, prezydencie mój, tylko Tobie zawdzięczamy dynamiczny roz-wój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapowiada się bardzo fajnie. Jak na wiosnę się zazieleni będzie cudownie! Dolina Bystrzycy staje się ogrodem Lublina. Panie Prezydencie bardzo dobra inwestycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia zna nie jeden przypadek, gdy Heroldzi igrzyskami odwracali uwagę od bieżących problemów lokalnych społeczności. Problemem naszego miasta jest to, że na "rewitalizację" Parku Ludowego wydano 45. letni budżet na zwalczanie niskiej emisji, która w warunkach Lublina generuje rocznie około 300 przedwczesnych zgonów, 100000 pracowniczych dni chorobowych oraz około 2 mld złotych kosztów zewnętrznych. Na zdrowie od święta i na co dzień tym, którzy zdecydowali, żeby spowodować tak duże realne zainteresowanie całych rodzin miejscem eksponowanym na bardzo duże zanieczyszczenie powietrza napływające z miejsc będących dotychczas poza zainteresowaniem spółki, która wolała budować infrastrukturę dla ciepła systemowego chomikom, w Górkach Czechowskich niż ludziom mieszkającym Za Cukrownią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie tylko to Wszechobecne Błoto. Idziesz na plac zabaw trampoliny dzieci są całe w błocie. Instrumenty w błocie. Zróbcie coś z dojściami do atrakcji. Będzie burza w lecie to nie da się tam dojść do leżaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wszelkie nieprawomyślne takie jak moja opinia są solidnie wyminusowane. Klakierzy pracują mimo świąt. Pozdrawiam wszystkich z koszmarnego Parku Ludowego. Czekam na minusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wszelkie nieprawomyślne takie jak moja opinia są solidnie wyminusowane. Klakierzy pracują mimo świąt. Pozdrawiam wszystkich z koszmarnego Parku Ludowego. Czekam na minusy.
 Dokładniej, to nie klakierzy, a wyrobnik agent_srome_K_ z zawodowej trolo-farmy pana deweloprzydoopASa opłacanej przez pato-deweloperkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wszelkie nieprawomyślne takie jak moja opinia są solidnie wyminusowane. Klakierzy pracują mimo świąt. Pozdrawiam wszystkich z koszmarnego Parku Ludowego. Czekam na minusy.
 Piszesz jakieś bzdety o szalejących rowerzystach i betonowych kulach i się dziwisz, że cię minusują, litości.. A toalety przecież są, tyle że będą otwarte w późniejszym terminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, tyle pieniędzy w błoto (dosłownie). Po co te bloki betonowe na alejkach? Te kule betonowe. Szalejący rowerzyści, choć nie widziałem, by oznaczone były ścieżki dla rowerów. Za to brak jakiejkolwiek toalety. Za tyle pieniędzy w dobie kryzysu miejskich finansów.
 Każda nieklakierska opinia jest solidnie wyminusowana, Wesołych Świąt wszystkim życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wszelkie nieprawomyślne takie jak moja opinia są solidnie wyminusowane. Klakierzy pracują mimo świąt. Pozdrawiam wszystkich z koszmarnego Parku Ludowego. Czekam na minusy.
Piszesz jakieś bzdety o szalejących rowerzystach i betonowych kulach i się dziwisz, że cię minusują, litości.. A toalety przecież są, tyle że będą otwarte w późniejszym terminie.
 To na razie trzeba lać pod drzewko, a tam błoto i pełno ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje brzdące nie posiadały się z radości. Żeby wiedziały, komu zawdzięczają ten piękny park, nauczyłam je piosnki: Zuczku, drogi Zuczku, prezydencie mój, tylko Tobie zawdzięczamy dynamiczny roz-wój.
 Panuj nam wiecznie, Największy Dobrodzieju Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, tyle pieniędzy w błoto (dosłownie). Po co te bloki betonowe na alejkach? Te kule betonowe. Szalejący rowerzyści, choć nie widziałem, by oznaczone były ścieżki dla rowerów. Za to brak jakiejkolwiek toalety. Za tyle pieniędzy w dobie kryzysu miejskich finansów.
Dewelo-duce musi najpierw P0rządnie zmasakrować budżet miasta-wydmuszki, żeby mpwik i lpec P0szły w ręce cwaniaków za przystępną cenę.
 Ale się rozszalałeś pisowski trollu, chyba jednak obowiązuje dzisiaj świąteczna stawka za wpis. Czy to nie odpowiedni moment, żeby się przelogować na Monisię albo kronikidewelorozwoju i dodać parę hejtów ze swoich pozostałych fejkowych kont? Do dzieła, pluj jadem ile wlezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapowiada się bardzo fajnie. Jak na wiosnę się zazieleni będzie cudownie! Dolina Bystrzycy staje się ogrodem Lublina. Panie Prezydencie bardzo dobra inwestycja.
 Żeby s się nie pomylił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zryte berety poszły, bo mogły. w tym parku nie ma nic ciekawego ale są place zabaw dla dzieci i tyle .... może na wiosnę coś się objawi aczkolwiek watpię !!!!
 No i słusznie, niech się dzieci bawią, jak dorosną to będą to spłacać do końca życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zryte berety poszły, bo mogły. w tym parku nie ma nic ciekawego ale są place zabaw dla dzieci i tyle .... może na wiosnę coś się objawi aczkolwiek watpię !!!!
 A czego ci brakuje? Toru bobslejowego, boiska do krykieta czy może występów grupy cyrkowej? To jest park miejski a nie Centrum Kopernika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej link do prezentacji realizacji parku naturalistycznego Górki Czechowskie. ***s://m.youtube.com/watch?v=5JwZRdTY90k&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej Gubernia wprowadzi opłaty wstępu, zanim "plebs" nie P0psuje tego, co było zrealizowane za 45 mln celem uatrakcyjnienia otoczenia 6-10 "luksusowych akademików", które pato-deweloperka planowała P0stawić w miejsce obecnego stadionu żużlowego (nowy, za dalsze 400 mln, Gubernator planował "ufundować" na terenach po zarżniętym zgodnie z tym deweloplanem LKJ).(klikaj od początku w czerwone łapki, ścier_K_o deweloperska).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madki Karyny wylazły ze swoimi 500plusowymi bombelkami ! Wszystko im się należy, zadeptane wszystko, w błocie, włażą nawet do fontanny małpoludy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włażą do fontanny prostaki ! Słoma z butów wystaje ! Nasprowadza się to to do miasta a kultury za grosz ! Co za zera ! Januszerka i Grażynizm !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...