Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ogród Botaniczny się zieleni. Już wkrótce otwarcie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2019 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Czy na terenie ogrodu planowana jest budowa bloków na 30% powierzchni a na pozostałym terenie pozostawienie "ogrodu naturalistycznego" ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie zamieszkałabym na terenie nowoczesnego osiedla "Ogród Botaniczny by Tebewał", którego jedną z głównych atrakcji byłyby drewniane wiewiórki. Lublin musi się rozwijać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę natychmiast zbudować tam bloki! Jestem młoda i nie mam gdzie mieszkać że swoim stadkiem pociech, a miasto musi się rozwijać! 100 bloków na osiedlu Botaniczny Prestge Wał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy obrońcy ogrodu botanicznego jesteście nieźle porypani...:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogrodzie tym walają się śmieci! Trzeba w końcu podjąć męska decyzję i odpowiednio zagospodarowac ten teren! 30% bloki 70% sralnik to prawdziwy dopust boży i łaska prezesa, nie zmarnujmy okazji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcem barany w ogrodzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boję się chodzić do ogrodu sam, a tym bardziej z dzieckiem. Pijaczki i śmieci odstraszają. Czas zrobić z tym miejscem porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻĄDAM OD OWADA REFERENDUM - CZY ZOSTAWIAMY TEN PIERDZIELNIK - CZY TEŻ STAWIAMY 50 BLOKÓW A RESZTĘ PRZEKSZTAŁCIMY NA SRALNIK DLA PSÓW DLA MIESZKAŃCÓW BLOKÓW KTÓRE TAM POWSTANĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do dyrekcji tego ogrodu - kiedy pojawi się 100 owiec, dwóch juhasów i stoisko z oscypkami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławinek potrzebuje darmowych parkingów a nie jakiś "krzaczorów" okupowanych przez pijaczków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie uwagi odnośnie ogrodu botanicznego: 1. Bardzo przydałoby się otworzenie dawnego wejścia do ogrodu - aktualnie mieszkańcy Sławinka pomimo że mają ogród botaniczny pod nosem, to nie mają jak tam wejść i mogą go pooglądać jedynie przez płot. 2. Konieczny jest remont alejek w ogrodzie botanicznym - ich obecny stan szczególnie przy wejściu do parku to wstyd dla Lublina przed gośćmi go odwiedzającymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...