Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pijana kobieta kierowała trolejbusem. Wpadła przez przypadek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2018 r. o 10:49 Powrót do artykułu
Wielkie mi hallo, od rana jadła wiśnie w czekoladzie i się ujebała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzanie trzeźwości kierowców, którzy nas wożą po mieście to przecież zamach na ich swobody obywatelskie. No i jak wielki koszt dla firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy.....co mamy !!!! A buspasy "kryją" wszystko....dobrze ,że od czasu do czasu spadają "szelki" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazatrudniali ludzi z łapanki a prezes lata po kolejne medale. Dno dna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkomaty na końcowych przystankach nie tylko w zajezdni....!!!!! No i przy zmianach obsady na liniach....obowiązkowo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córcia wcisło co na to wszystko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech składa od razu wniosek do sądu za pośrednictwem prokuratora o warunkowe umorzenia postępowania i odstąpienie przez sąd od orzekania zakazu prowadzenia pojazdów.Takie wnioski piszę za 2 litr.y piwa .Tylko muszą być określone warunki,a ta pani spełnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiemy, kto siedzi za kierownicą. Przydałoby się trochę rozsądku kierującym . Albo piję, albo kieruję. Przecież, to świadome narażenie życia innych ludzi... Ale taki zakuty łeb, myśli "a co się może stać"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy podwyżki chcą, pewnie na alkohol. A na poważnie , płacić to można odpowiedzialnym pracownikom, dobrze nie jest jak kierowca mięsko siada na kółko po alkoholu. Ja się pytam co na to zmiennik? Nie widział,nie czuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeździła kobita miesiąc, zrozumiała że na trzeźwo ta robota jest nie do przyjęcia. A jeszcze jak pierwszą wypłatę dostała no to już tylko z rozpaczy się zachlać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukułek się najadła rano ,nie chciało się jej iść po bułki , a kukułki krzyczały (zjedz mnie zjedz mnie hahahahahhaah)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym zawodzie znajdą się osoby nieodpowiedzialne. Nie oceniajmy wszystkich na podstawie jednej lub kilku osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może rano jechałem z tą samą i już była wstawiona. To było 158?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edit - a nie, to na Armii Krajowej, to jednak nie ona :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w pojazdach komunikacji miejskiej niema systemu alkoblok ?? Wtedy każdy kierowca byłby trzeźwy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kierowała to pewnie była trzeźwa, przeciez nikt normalny z promilami nie jezdzi. A jak się zdenerwowała wypadkiem, czekając na fachowców z nadzoru ruchu polazła do sklepu po browar. Kierując mogła być trzeźwa a dopiero oczekiwanie sobie umiliła napojem. Nie mogło tak być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety pił, piją i pic będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jak pałąk by nie spadł to NIC by się nie stało. Pałąki spadają, a ludzie mają problemy. Jak byście wiedzieli ilu pijanych kierowców mijacie każdego dnia, to byście z domu nie wychodzili. Taki kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym zawodzie znajdą się osoby nieodpowiedzialne. Nie oceniajmy wszystkich na podstawie jednej lub kilku osób.
 Ale w tym stadzie baranów ciężko znaleźć już białą owcę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...