Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Artykuł z cyklu "Chciałem zamówić jeden odkurzacz, ale zamówiłem dwa. I teraz mam pretensje do sprzedającego, o to dlaczego zaraz po złożeniu zamówienia nie dopytał czy na pewno potrzebne mi są aż dwa odkurzacze". Dobrze, że sezon ogórkowi powoli się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna promocja ciepła systemowego dla mieszkańców osiedla Betonik, dla których (rzekomo) elpec ciągnie kilometry rur przez Górki (z odgałęzieniami w odPOwiednich miejscach) kosztem 20 mln zł. Już widzę oczami dewelo-wyobraźni, jak wszystkie wspólnoty demontują kotłownie gazowe, żeby skorzystać z takiego "dobra". PS. A dewelo-szur murem za elpecem - to mówi wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępy trollu na etacie, przecież tu nie chodzi o cenę metra jako taką, tylko o fakt, że spółdzielnia omyłkowo zamówiła dwa razy więcej wody niż faktycznie potrzebowała. Skończ, nie kompromituj się i przestań skomleć jak zwykły niewytresowany burek który szczeka na wszystko i wszystkich których zobaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewytresowany, a może wręcz odwrotnie - wytresowany aż za dobrze do opluwania i oczerniania w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna promocja ciepła systemowego dla mieszkańców osiedla Betonik, dla których (rzekomo) elpec ciągnie kilometry rur przez Górki (z odgałęzieniami w odPOwiednich miejscach) kosztem 20 mln zł. Już widzę oczami dewelo-wyobraźni, jak wszystkie wspólnoty demontują kotłownie gazowe, żeby skorzystać z takiego "dobra". PS. A dewelo-szur murem za elpecem - to mówi wszystko.
 No w końcu elpec to już prawie jak spółka-córka najbardziej pazernego dewelocwaniaka w mieście, dlatego wsparcie medialne ze strony dewelo-ratuszowej agencji PR jest jak najbardziej zrozumiałe. Kwestia czasu tylko, jak mariaż zostanie sformalizowany dzięki manewrom gubernatora dewelo-grodu, chyba że dewelopkom wskutek braku jelonków i rozdętych ponad wszelką miarę projektom budowy dalszych dewelo-gett wcześniej skończą się pieniądze, które miały pójść na przejęcie tej miejskiej spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł z cyklu "Chciałem zamówić jeden odkurzacz, ale zamówiłem dwa. I teraz mam pretensje do sprzedającego, o to dlaczego zaraz po złożeniu zamówienia nie dopytał czy na pewno potrzebne mi są aż dwa odkurzacze". Dobrze, że sezon ogórkowi powoli się kończy.
Dlaczego przekręcasz sytuację, w której po zmianie źródła ciepła koszty wzrosły dwukrotnie? Gdyby ta spółdzielnia została poinformowana, że za tyle samo jej członkowie zapłacą dwukrotnie więcej, to nikt nie wyraziłby zgody na armagedon, który towarzyszył zmianie źródła ciepła. Ta spółdzielnia również nie była celem samym w sobie rozbudowy sieci, a więc oberwała rykoszetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł z cyklu "Chciałem zamówić jeden odkurzacz, ale zamówiłem dwa. I teraz mam pretensje do sprzedającego, o to dlaczego zaraz po złożeniu zamówienia nie dopytał czy na pewno potrzebne mi są aż dwa odkurzacze". Dobrze, że sezon ogórkowi powoli się kończy.
 Dlaczego przekręcasz sytuację, w której po zmianie źródła ciepła koszty wzrosły dwukrotnie? Gdyby ta spółdzielnia została poinformowana, że za tyle samo jej członkowie zapłacą dwukrotnie więcej, to nikt nie wyraziłby zgody na armagedon, który towarzyszył zmianie źródła ciepła. Ta spółdzielnia również nie była celem samym w sobie rozbudowy sieci, a więc oberwała rykoszetem.
 Andrzej zakichany pseudoekologu(pseudo bo ktoś kto wykorzystuje ekologię do uprawiania polityki na gruncie lokalnym, jest pseudoekologiem a nie żadnym ekologiem), biegasz po mieście jak oszalały próbując zablokować każdą nową inwestycję LPEC i masz tupet pisać coś o wysokich kosztach ciepła? Weź ty się nie ośmieszaj, jesteś skończonym hipokrytą. Przecież po to są te wszystkie inwestycje, wymiany rur itp., przeciwko którym nagminnie protestujesz, żeby ciepło było jak najtańsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz czy to nie jest spółka ,którą zarządza wasz fantomas? no i dobrze takich wyborców powinno się jeb....ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Dlatego spółdzielnia bierze pod uwagę także to, żeby bloki przy Świętokrzyskiej odłączyć od wymiennikowi. – Wówczas to LPEC powinien w jakiś inny sposób podłączyć bloki do swojej sieci. Nie wiem, czy zechce, bo to kosztuje. Trzeba dobudować część sieci – mówi prezes Niebrzydowska" - A na Botanik ciągną rury za kilkadziesiat milionów zł bo rozmawiali z pewną radną osiedla, że jest pewien blok kótry byc moze bedzie sie chcial podłączyć, jaja jak berety hahaha:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby tak firmy dostarczające ciepło oferowały prezesom "prezenty" w zamian za zamawianie większej ilości ciepła? Widzę tu miejsce do nadużyć, nie powinno być tak jak w tym przypadku. Mieszkańcy powinni płacić wyłącznie za zużyte ciepło! Umowy z LPEC tworzą furtkę do nadużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł z cyklu "Chciałem zamówić jeden odkurzacz, ale zamówiłem dwa. I teraz mam pretensje do sprzedającego, o to dlaczego zaraz po złożeniu zamówienia nie dopytał czy na pewno potrzebne mi są aż dwa odkurzacze". Dobrze, że sezon ogórkowi powoli się kończy.
 Dlaczego przekręcasz sytuację, w której po zmianie źródła ciepła koszty wzrosły dwukrotnie? Gdyby ta spółdzielnia została poinformowana, że za tyle samo jej członkowie zapłacą dwukrotnie więcej, to nikt nie wyraziłby zgody na armagedon, który towarzyszył zmianie źródła ciepła. Ta spółdzielnia również nie była celem samym w sobie rozbudowy sieci, a więc oberwała rykoszetem.
 Tak jest, to zdecydowanie wina Tuska, Żuka i LPEC a nie gamonia ze spółdzielni który zamówił dwa razy więcej energii niż było potrzeba, za co teraz muszą zapłacić mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł z cyklu "Chciałem zamówić jeden odkurzacz, ale zamówiłem dwa. I teraz mam pretensje do sprzedającego, o to dlaczego zaraz po złożeniu zamówienia nie dopytał czy na pewno potrzebne mi są aż dwa odkurzacze". Dobrze, że sezon ogórkowi powoli się kończy.
Dlaczego przekręcasz sytuację, w której po zmianie źródła ciepła koszty wzrosły dwukrotnie? Gdyby ta spółdzielnia została poinformowana, że za tyle samo jej członkowie zapłacą dwukrotnie więcej, to nikt nie wyraziłby zgody na armagedon, który towarzyszył zmianie źródła ciepła. Ta spółdzielnia również nie była celem samym w sobie rozbudowy sieci, a więc oberwała rykoszetem.
Andrzej zakichany pseudoekologu(pseudo bo ktoś kto wykorzystuje ekologię do uprawiania polityki na gruncie lokalnym, jest pseudoekologiem a nie żadnym ekologiem), biegasz po mieście jak oszalały próbując zablokować każdą nową inwestycję LPEC i masz tupet pisać coś o wysokich kosztach ciepła? Weź ty się nie ośmieszaj, jesteś skończonym hipokrytą. Przecież po to są te wszystkie inwestycje, wymiany rur itp., przeciwko którym nagminnie protestujesz, żeby ciepło było jak najtańsze.
 Dla ciebie pan Andrzej. Jak nabędziesz ogłady, to przejdź do czytania ze zrozumieniem, bo emocje nie powinny górować na forum puvlicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł z cyklu "Chciałem zamówić jeden odkurzacz, ale zamówiłem dwa. I teraz mam pretensje do sprzedającego, o to dlaczego zaraz po złożeniu zamówienia nie dopytał czy na pewno potrzebne mi są aż dwa odkurzacze". Dobrze, że sezon ogórkowi powoli się kończy.
Dlaczego przekręcasz sytuację, w której po zmianie źródła ciepła koszty wzrosły dwukrotnie? Gdyby ta spółdzielnia została poinformowana, że za tyle samo jej członkowie zapłacą dwukrotnie więcej, to nikt nie wyraziłby zgody na armagedon, który towarzyszył zmianie źródła ciepła. Ta spółdzielnia również nie była celem samym w sobie rozbudowy sieci, a więc oberwała rykoszetem.
Tak jest, to zdecydowanie wina Tuska, Żuka i LPEC a nie gamonia ze spółdzielni który zamówił dwa razy więcej energii niż było potrzeba, za co teraz muszą zapłacić mieszkańcy.
 Sprawdź u źródeł, czyli członków spółdzielni. Jeżeli chodzi o odpowiedzialność osób publicznych, to nie moje kompetencje i obowiązki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna promocja ciepła systemowego dla mieszkańców osiedla Betonik, dla których (rzekomo) elpec ciągnie kilometry rur przez Górki (z odgałęzieniami w odPOwiednich miejscach) kosztem 20 mln zł. Już widzę oczami dewelo-wyobraźni, jak wszystkie wspólnoty demontują kotłownie gazowe, żeby skorzystać z takiego "dobra". PS. A dewelo-szur już murem za elpecem - to mówi wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Identycznie jak w wyłudzeniach na policjant a czy wnuczka. Tutaj wnuczkiem są miejskie spółki. Widzą, że ktoś straci ogromne pieniądze na zamówieniach. Wiedzą, ze emeryt i tak ma mało pieniędzy na życie a mimo to świadomie doją z ostatniego grosza. Tak właśnie działa miasto przestępcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wyłudzenia? Jakie miasto przestępcze? Nie wiem co zażywasz, ale zażywaj tego mniej. A następnym razem zanim coś napiszesz, najpierw przeczytaj dokładnie artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winy miejskiej spółki ja tu za bardzo nie widzę. Za to spółdzielnia się ewidentnie nie popisała zamawiając dwukrotną ilość energii którą tak naprawdę potrzebowała. Jeśli potrzebujesz jeden blender a przez przypadek zamawiasz dwa, to do kogo możesz mieć pretensje? Tylko do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...