Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale dlaczego na poczcie są ZAWSZE kolejki,wymiana wizualna ma to zmienić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo i żenada. Ostatnią byłem na poczcie przy ul. Juranda. Normalnie czułem się jak w chińskim markecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można tego zostawić tak na stałe? Wizerunkowo kontener idealnie pasuje do jakości świadczonych usług!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli jeszcze na wizualizacji pokazać stojaków na batony i landrynki, ciastka i książki o gotowaniu siostry Amelii... teraz każdy urząd PP to parodia, jak wchodzę do takiego to od razu uśmiech na twarzy:-) Może o to im chodziło???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego na poczcie są ZAWSZE kolejki,wymiana wizualna ma to zmienić ?
Chętnie udzielę odpowiedzi na to pytanie. Ponieważ wciąż pracują tam zblazowane "pocztówki", którym nie mieści się w głowach, że może być lepiej. Sporo kupuję w sieci i jak mam wybór dostawcy, to zawsze wybiorę Inpost. Odbieram kiedy chcę, bez "laski", bez czekania, bez fochów, że znowu zakłócam komuś spokój. Może warto zmienić model biznesowy i rozstawić własne paczkomaty w okolicach poczty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie zapłon z tym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Prima Aprilis już był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc czasem na pocztę (unikam jak ognia) zastanawiam się ile jeszcze czasu musi minąć zanim pani w okienku przestanie napier..ć stemplem w stół. To jest absurdalne w dzisiejszych czasach. Cały dzień w tym huku jak w kuźni. To jest jakieś muzeum socjalizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak większość narzeka na tą pocztę, ja będę między wami w mniejszości. Jak mam wybór zawsze wybieram pocztę. Polecony dociera do mnie w 2 dni. Ostatnio miałem 2 przesyłki inpostem i zgadnijcie - 5 dni roboczych jedna i 6 dni roboczych druga. Z Chin mi niewiele dłużej paczki idą... Następnie kurierzy, jakiś czas temu zamawiałem odzież i co? Kurier nawet nie pofatygował się do mnie, tylko przerzucił paczkę przez płot. Tylko Poczta Polska, innych wybieram jak nie mam wyboru, lub jest drastyczna różnica w cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zerknijcie sobie na opinie o placówkach pocztowych z Lublina stronie polska-poczta.com/poczta/lublin. Może coś dodacie tam od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie opinie o placówkach pocztowych na
polska-poczta.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...