Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pewno na linii turystycznej organizowanej przez ZTM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga turyści! Wydział Promocji Dziadogrodu śledzi każdy Wasz krok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak przyjadę do Dziadogrodu np. z Jastkowa załatwić jakąś sprawę w starostwie i rathaus namierzy moją komórkę, kiedy na trasie z dworca pks na Spokojną będę przechodzić przez betonozę litewską, to będę zaliczony do grona "turystów" podziwiających dokonania Budowniczego 700-lecia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak przyjadę do Dziadogrodu np. z Jastkowa załatwić jakąś sprawę w starostwie i rathaus namierzy moją komórkę, kiedy na trasie z dworca pks na Spokojną będę przechodzić przez betonozę litewską, to będę zaliczony do grona "turystów" podziwiających dokonania Budowniczego 700-lecia?
  Zapoznaj się z ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak przyjadę do Dziadogrodu np. z Jastkowa załatwić jakąś sprawę w starostwie i rathaus namierzy moją komórkę, kiedy na trasie z dworca pks na Spokojną będę przechodzić przez betonozę litewską, to będę zaliczony do grona "turystów" podziwiających dokonania Budowniczego 700-lecia?
Zapoznaj się z ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
 Nie dyskutuj z zawodowym trollem, który tylko pod tym artykułem dodał dwa komentarze z dwóch różnych kont(BillyShite to dokładnie ta sama osoba co Monika_z_akademika - użył nawet w obu komentarzach tego samego słowa "Dziadogród", widać chyba przemęczony tą codzienną trollerką na DW, kasowaniem wpisów i przelogowywaniem się z konta na konto).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...