Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin powitał nowy 2010 rok (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Zuza, 1 stycznia 2010 r. o 01:15 Powrót do artykułu
L. Kaczyński dziękuje Polakom - "rok 2010 będzie lepszy od 2009" czyli będzie Eden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eden-ok,aby nie piekło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jest jakiś sklep czynny na Czechowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a na scenie pojawił się prezydent miasta, Adam Wasilewski. - Następny rok będzie lepszy - zapewnił." Dosyć szybko zaczął skladać wyborcze obietnice. (bedzie lepszy - dla kogo??) Juz nie wierzymy Panu!!!!! Nastepny lepszy rok dopiero po zakonczeniu przez Pana kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Adam Wasilewski. - Następny rok będzie lepszy - zapewnił..... I tym razem powiedział prawdę.Będą nowe wybory,będżie wietrzenie magistratu,wszystko co możliwe oddano kościołowi i już nie ma co oddawać. I tego należy sobie życzyć na ten nadchodzący rok. Panie (jeszcze) prezydencie,pora się pakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, baba ze zdjęcia jest nie do przyjęcia ani po pijaku, ani - tym bardziej - na kacu. P.S. Na Czechowie czynne są Żabki i całodobowy na Braci Wieniawskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze Proszę aby Pana noworocznym postanowieniem była bardziej rzetelna korekta zdjęć, które Państwo publikują. Po pierwsze prawo mówi, że osoba na zdjęciu powinna wyrazić zgodę na jego publikację (a pewnie nikt tej biednej kobiety o to nie zapytał), a po drugie mnie jako mieszkańca Lublina uwłacza publikacja takiego wizerunku mojego miasta. Jeżeli Pan nie widzi problemu, to może trzeba pomyśleć nad zmianą pracy, może jakaś lokalna gazeta z "Hrubielowa" ... Szczęśliwego Nowego Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowny Panie Redaktorze Proszę aby Pana noworocznym postanowieniem była bardziej rzetelna korekta zdjęć, które Państwo publikują. Po pierwsze prawo mówi, że osoba na zdjęciu powinna wyrazić zgodę na jego publikację (a pewnie nikt tej biednej kobiety o to nie zapytał), a po drugie mnie jako mieszkańca Lublina uwłacza publikacja takiego wizerunku mojego miasta. Jeżeli Pan nie widzi problemu, to może trzeba pomyśleć nad zmianą pracy, może jakaś lokalna gazeta z "Hrubielowa" ... Szczęśliwego Nowego Roku
Nie napinaj się Ty na kacu, redaktor na kacu , ja na kacu ...... ten małposzczur na zdjęciu też pewnie na kacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Adam Wasilewski. - Następny rok będzie lepszy - zapewnił..... napewno - bo skończy się nieudolna prezydentura Piaskowego Dziadka, Wołodii Wysockiego, Krzysia Łątki i tej całej Plaformy NORYMBERGA DLA PLATFORMY A.D. 2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani ze zdjęcia na pewno jest idealną twarzą dla kampanii promującej Lublin jako Europejską Stolicę Kultury !! !! 1. Zakopower , Kashmir ? = kultura ? chyba żart. 2. Nie można było wstawić zdjęcia jakiś młodych, atrakcyjnych, dobrze ubranych ludzi ? najlepiej zdrowych dziewcząt ? przeciez taki wizerunek miasta jest odpychający... ale czego ja oczekuję od tego zascianka, w tej wiosce nic mnie juz nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by nie rządził Lublinem - będzie z założenia zły. A może my jesteśmy źli - dlatego miastowieś Lublin jest takie przaśne???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto- taki jego wizerunek. Ale tu Szanowna Redakcja przesadziła. Zapewne Dziennik Wschodni ta stajnia (chyba Murdocha) działa na szkodę dobrego wizerunku naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan kotek napisał:
Nie napinaj się Ty na kacu, redaktor na kacu , ja na kacu ...... ten małposzczur na zdjęciu też pewnie na kacu.
Chamstwa nie usprawiedliwia żaden kac gigant. Po wojnie pojawiło się o takich jak ty flancowanych powiedzenie: Cham chamem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku na Pl Litewskim powiało nudą. To bardzo żenujące pseudo-widowisko rozczarowało jak nigdy dotąd. Wątpliwej marki i jakości niby-zespoły przygrywające w oczekiwaniu na wybicie północy to po prostu wielkie nieporozumienie. Solistka pierwszego [Kashmir] , niemiłosiernie fałszująca , i nadrabiająca braki w wokalu machaniem rąk. Drugi--- prezentujący radosne i mierne góralskie disco-polo ???? --reklamowany jako gwiazda wieczoru-- do gwiazdy to chyba jeszcze długa droga. No i na koniec rodzynek [Czabanband] , no ci to dopiero pokazali że słynne powiedzenie że " śpiewać każdy może -jeden lepiej drugi gorzej " i że " nie ma takiej rury której nie można odetkać " może się sprawdzić. Jęczący i fałszujący frontman tego bandu to naprawdę mistrzostwo świata. Może to i dobre na mocno zakrapianych weselach gdzie po pierwszej godzinie każdemu z uczestników i tak "wsio rawno" co i kto gra. Obsługa nagłośnienia , i ono same na baaaardzo miernym poziomie. [jak zawsze zresztą]. Panie Prezydencie może lepiej było spożytkować te 250.000 na lepsze rzeczy. Bo to również moje--podatnika pieniądze. Jak tak ma być za rok to Panowie Notable z Ratusza---- dajcie sobie spokój. JEDYNA jasna strona tego wątpliwej jakości "zajścia" to Panowie z firmy pirotechnicznej -- ONI stanęli na wysokości zadania. Dziękuję za piękny pokaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
... Drugi--- prezentujący radosne i mierne góralskie disco-polo ???? --reklamowany jako gwiazda wieczoru-- do gwiazdy to chyba jeszcze długa droga...[/quote] Znalazł się znawca polskiej muzyki. Jeśli muzyka Zakopower jest dla ciebie odpowiednikiem disco-polo to pewnie Andrea Bocelli śpiewa metal, co? Hmmm... ciekawa to opinia na temat muzyków współpracujących na co dzień z Pospieszalskimi i światowej sławy jazzmanami. Twoja wypowiedź świadczy o tym jakie masz pojęcie na temat muzyki. [quote name='~julia~' post='212380' date='1.01.2010, 14:43:21']Chamstwa nie usprawiedliwia żaden kac gigant. Po wojnie pojawiło się o takich jak ty flancowanych powiedzenie: Cham chamem....
Zgadzam się z Tobą w zupełności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~julia~ napisał:
Chamstwa nie usprawiedliwia żaden kac gigant. Po wojnie pojawiło się o takich jak ty flancowanych powiedzenie: Cham chamem....
Nie ubliżaj mi bo Cię znajdę i pociągnę za ucho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan kotek napisał:
Nie ubliżaj mi bo Cię znajdę i pociągnę za ucho.
Czy Ty wiesz, że teraz nawet za ucho nie można pociągnąć? Chcesz mieć kłopoty z Nowym Rokiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan kotek napisał:
Nie ubliżaj mi bo Cię znajdę i pociągnę za ucho.
A kto Tobie dał prawo ubliżać innym? Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowny Panie Redaktorze Proszę aby Pana noworocznym postanowieniem była bardziej rzetelna korekta zdjęć, które Państwo publikują. Po pierwsze prawo mówi, że osoba na zdjęciu powinna wyrazić zgodę na jego publikację (a pewnie nikt tej biednej kobiety o to nie zapytał), a po drugie mnie jako mieszkańca Lublina uwłacza publikacja takiego wizerunku mojego miasta. Jeżeli Pan nie widzi problemu, to może trzeba pomyśleć nad zmianą pracy, może jakaś lokalna gazeta z "Hrubielowa" ... Szczęśliwego Nowego Roku
Się czepiasz...Taka już rola fotoreportera żeby uchwycić coś szczególnego. Prawo prasowe i przebywanie w tzw. "przestrzeni publicznej" pozwala publikować zdjęcia bez zgody znajdujących się tam osób i miejsc - i całe szczęście bo rzeczywistość można zaklinać tylko samo czarowanie czy jak kto woli retusz nie zmieni jej. 270 tysięcy z budżetu miasta poszło już w zapomnienie i tego też nie zmienisz. Szczęśliwego Nowego ROku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak lepiej było postać na powietrzu i pooglądać te fajerwerki i Zakopower niż zapłacić w klubie Fashion 350 zł od pary za paluszki, ciepłą wódkę i pusty szwedzki stół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...