Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pożegnanie prezydenta Pawła Adamowicza. "Zapalmy dla niego światła ostatni raz"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2019 r. o 15:11 Powrót do artykułu
KOD był agresywny w przeszłości tylko wszystko upolitycznia i dzieli Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS był agresywny w przeszłości tylko wszystko upolitycznia i dzieli Polaków.Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z grona swoich znajomych wykluczyłem dziś wszystkich pisowców i zwolenników dobrej zmiany.Przynajmniej nie będę musiał czytać ich nienawistnych komentarzy na temat wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pisowskie hrumkacze spróbują zakłócić to spotkanie.Oni nie mają poszanowania dla niczego i nikogo.Dzicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takiej histerii w mediach nie bylo nawet po zamachu na Wojtyłę. Nagle PA to nowy święty prorok. Santo subito!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat Św. p. Pawla Adamowicza: "Proszę o aktywność obywatelską w tak ważnym roku dla naszego kraju" - no i niech mnie ktoś przekona, że to nie jest robienie kampanii wyborczej na pogrzebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pamiętać, że trumnę nieśli również ci, którzy chcieli jego wywalenia z P.latformy... za konta i mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy ludzie aby o polityce i pieniądze i pieniądze nikt nie zasługuje na taką śmierć a człowiek zostawił swoje kochane dzieci żonę i własnych rodziców jest to przykre opamiętajta się szkoda ze nie widzicie drzazgi w swoim oku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie krzykacze z KODu? Mogliby tam się wywrzeszczeć i potupać w barierki. Na całe szczęście za tydzień nikt o tej Szopce Noworocznej nie będzie pamiętać. Ci co skłócili i nadal chcą skłócać Polaków nadal będą bredzić o mowie nienawiści, a nie o zwych zbrodniach i kradzieżach. Ot, moralność. Ja nie mam po kim płakać. Rodzina oczywiście, że tak. Ale czemu ja mam tonąć we łzach? Bo popierał patologię POwską? A teraz mamy próbę zamachu na wolność słowa gwarantowanego w KonsTYtucji. Kto nasyła POlicjantów, by zastraszyć WOLNY Naród Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM PISOWSKĄ CHOŁOTĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wykluczyłem z grona znajomych wszystkich którzy na facebooku zachowywali się niegodnie nie szanując ani pogrzebu,ani żałoby.Dziwnym trafem wszyscy oni byli żarliwymi zwolennikami PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że kodziarze biegają po ulicach Lublina z włóczniami i polują na pisowców.Upolowanych obdzierają żywcem ze skóry,gotują w wielkim kotle ustawionym na placu Litewskim,a potem pożerają ze smakiem posypując przyprawami KAMIS.Dlatego nie wychodzę z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie "chrumkacze" to nie PeOwska dzicz z zaKODowanymi łbami, ktorzy dla nikogo i niczego nie ma szacunku. Nie przeszkadza w pogrzebie Ojca Chrz... Pogrzeb, to pogrzeb. Szkoda, że dla takiej osoby ogłoszono Żałobę Narodową. Teraz wiem, że na kolejnych wyborach zagłosuję na Narodowców. Koniec z tymi przebierańcami. Teraz wiem, dlaczego do tej pory ani jeden ze złodziei, co okradał naród na MILIARDY złotych nie siedzi w pierdlu. Skoro jedni i drudzy opłakują te same osoby? To znaczy, że jednak TVPiS kłamała w żywe oczy, co do zatajonych, okazyjnie kupionych mieszkaniach i ukrytych kontach? Co na to prezes Kaczyński? Wiadomo zmarlemu należy się szacunek, ale Naród chce wreszcie skończyć z tą hipokryzją i zakłamaniem. Myślałem, że zagłosowałem na goscia z jajami. A tam tylko jajecznica :( Naprawdę panowie z PiSu pchacie Naród ku Narodowcom :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie dziadostwo i potulne baranki ,robić rewoltę to wy potraficie ,bez krzyku i przekleństw - elita . Nie elita tylko zdradzieckie mordy i tego się trzymajmy pałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pod Ratuszem pojawią się zdradzieckie mordy z PiSu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kodokmito; zdradzieckie mordy to wy dziady z kodu obywateli rp i zwolennicy lennictwa niemiec .wal się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to wszystko zdradzieckie mordy typu Tfułajew czy Piotrowski?Coś słabo ostatnio szczekają nawet na gender.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjadam razem z kosteczkami każdego pisowca którego upoluję,najbardziej smakują mi ich zdradzieckie mordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak Kaczyński wykorzystał Smoleńsk tak teraz wy wykorzystujecie tragedię Adamowicza do celów politycznych - jesteście siebie warci z tą tylko różnicą, że brakuje wam po stronie PIS-u odpowiednika Tarasa, który by na te znicze nasikał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrani w gdańskiej katedrze zareagowali na słowa o. Wiśniewskiego brawami na stojąco. trzeba skończyć z nienawiścią, trzeba skończyć z nienawistnym językiem, trzeba skończyć z pogardą, trzeba skończyć z bezpodstawnym oskarżaniem innych nie można dłużej być obojętnym "na panoszącą się truciznę nienawiści na ulicach, w mediach, w internecie, w szkołach, parlamencie, a także w Kościele". Człowiek budujący swoją karierę na kłamstwie, nie może pełnić wysokich funkcji w naszym kraju i będziemy odtąd tego przestrzegać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...