Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba zleci prawdziwemu projektantowi i się da, a nie jak to w spółdzielniach bywa, swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciagnie go po schodach a obok pochylnia - logika ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie da się zaprojektować zjazdu dla wózków inwalidzkich" - oczywiście, że nie! a jak się nie podoba mieszkanie w bloku to niech sobie wybuduje parterowy dom! a panu prezesowi należy się medal i odszkodowanie, na pewno ucierpiał psychicznie, a być może nawet sobie coś nadwyrężył. może powinien pozwać tego "chorego", który wymusił na nim wciąganie wózka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Prezes to kwintesencja lubelskiej mentalnosci ludzkiej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten prezes to straszny " człowiek" - kiedyś ze współwaścicielami kamienicy sąsiadującej z biurami spółdzielni przy ul.Nadbystrzyckiej przez długi czas kłóciliśmy się z nim o prawo przejazdu na podwórko tej kamienicy. Od tamtego czasu minęło już parę lat , ale u prezesa głupota wciąż ta sama , ,a może nawet i większa. Serdecznie współczuje tym dwóm chorym Panom i życzę szybkiego załatwienia tego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze ,czy wyście powariowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to coś, co jest zamontowane teraz, też nei spełnia żadnych wymagań... Bo o czym mówi pan prezes, o pochylniach,d dla których jedynym wymaganiem jest szerokość i spadek? Na pewno żadna się nie zmieści? To niech zbudują nielegalnie, tak jak dosztukowali to coś, co tam jest obecnie. Teraz nie trzeba pozwoleń ani nawet zawiadomień obudowie pochylni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesie, jestem projektantem branży budowlanej i powiem panu krótko. Można zaprojektować podjazd dla wózków inwalidzkich zgodnie z warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Trzeba tylko dobrej woli, a u Pana tego nie ma. Powinien Pan zrezygnować z funkcji prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za rozdmuchiwanie tematu??!! Jeśli ten Pan mieszka w starym bloku gdzie nie budowało się takich udogodnień to należy zmienić mieszkania , sprzedać to obecne i kupić takie które odpowiada osobie niepełnosprawnej. Po co biegać po telewizjach i sie nad sobą użalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko sie zgadza...przez archaiczne przestarzałe i nieaktualne przepisy mamy mnóstwo różnych absurdów w przepisach. Najgorsze że nikt nic z tym nie robi...bo po co. Czekamy np az się ZUS wywali...wtedy bedzie płacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Witoldzie, wiceprezesie spółdzielni, czas na emeryturę, podobnie jak w przypadku starszego od pana kolegi prezesa Ryszarda. Odejdźcie z klasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie prezesie niech pan pójdzie na ul. niepodległości na tym samym osiedlu i zobaczy pan jak wyglądaja podjazdy dla niepełnosprawnych w wieżowcach z czasów tow. gierka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz prezes to "geniusz"intelektu.Mówi do babci :"nie tak". ło tak sie wciąga wózek, i wypieprzył człowieka na beton !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie takie osoby, które z uporem maniaka mówią, że nie da się nic zrobic powinny być usuwane z życia publicznego i zastępowane tymi dla których wystarczy tylko trochę dobrej woli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie, niech mi Pan zaufa - jestem architektem. Da sie zrobic zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny"prezes" :D buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Czy ktoś z Państwa zna mężczyzn ,którzy występowali w reportarzu. Proszę o informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...