Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Prezydent Żuk dostał wotum zaufania

Utworzony przez ___K___, 23 czerwca 2022 r. o 18:54 Powrót do artykułu
PiSowskie trolle: 3...2...1... Start!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co, to pod parą jest ratuszowa klaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, Smaga jak pisze o ratuszu albo Żuku to co drugie słowo to "chwali się" jakby ten Żuk to nic nie robił poza chwaleniem się. Zwykłe natręctwo czy rozkaz od Wiejaka który nie lubi Żuka i zwalcza na wszystkie sposoby, nawet przy pomocy kretyńskich przeglądów tygodnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super. Świetny prezydent a byłby jeszcze lepszy, gdyby PiS nie odcinało samorządów od pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzucanie środków w KRK (też przymilanie się takimi działaniami jak zakaz "Marszu Równości") i "sport" (przy wielkim zadłużeniu), psucie miasta ad hoc (czego żaden rozsądny człowiek by nie zrobił, gdyby mu nie zapłacono) - trudno mieć zaufanie do kogoś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty piszesz :) jak samorządy przestaną dotować sport to ten wymrze w sekundę :) i nie wydaje mi się, żeby Żuk psuł miasto :) wręcz przeciwnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty piszesz :) jak samorządy przestaną dotować sport to ten wymrze w sekundę :) i nie wydaje mi się, żeby Żuk psuł miasto :) wręcz przeciwnie :)
 Jeśli "sport wyczynowy" ludzi tak dalece nie obchodzi, że ludzie urządzające te widowiska nie utrzymają się z niego - to po kiego ..... inni mają im płacić. Żeby zawodnicy sobie zniszczyli zdrowie, nic pożytecznego nie robili i obciążali wszelkie lecznice? "Nie wydaje mi się..."? Ślepemu może się wiele rzeczy "nie wydawać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pętla kredytowa to realnie niepodważalny sukcess. Zamiast wotum lepsza gotóweczka, tak dla zasady..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 mln na dewastację komunikacji podmiejskiej z funkcją ubogacenia dewelo-buraczków na gruntach pod likwidowanym funkcjonalnym dworcu - czy jesteście mentalnie gotowi na K0lejną odsłonę "sukcesu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowa Racławickich, od lat czekająca w K0lejce, dostała nagłego przyspieszenia w momencie, kiedy za stawianie klocków przy tej ulicy wzięli się dewelo-K0lesie, dla których sprawą kluczową była budowa kanalizacji burzowej (garaże podziemne). I udało się! Brawo my!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co, to pod parą jest ratuszowa klaka.
 Może raczej _K_loaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia. Dopóki radni dostają dodatkową, nieopodatkowaną pensję za nic, dopóty układ będzie trwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co, to pod parą jest ratuszowa klaka.
Może raczej _K_loaka.
No fakt - w tej tematyce jesteś ekspertem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etatowe pisowskie szczekaczki już na posterunku. Szybko. Chyba stawkę za wpis podnieśli pokerowi i jemu podobnym. Inflacja spora to i pensje etatowych szczekaczek trzeba było musowo podnieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etatowe pisowskie szczekaczki już na posterunku. Szybko. Chyba stawkę za wpis podnieśli pokerowi i jemu podobnym. Inflacja spora to i pensje etatowych szczekaczek trzeba było musowo podnieść.
 Raczej kurs rubla się umocnił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etatowe pisowskie szczekaczki już na posterunku. Szybko. Chyba stawkę za wpis podnieśli pokerowi i jemu podobnym. Inflacja spora to i pensje etatowych szczekaczek trzeba było musowo podnieść.
 Dziękuję za uznanie:) . Póki co, udzielam się tu całkiem gratis z "miłości" do tych, którzy mnie okradli. Ale twoja opinia będzie dla mnie świetną poręką i może uda mi się dorobić? Wiadomo, inflacja, każdy grosz się przyda. A tobie ile płacą? Tak jak w brejzlandii, czy inaczej? Nie znam stawek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam wotum zaufania ze strony klubu dewelopersko-żużlowego? Też udało się uzyskać?
 Won z forum opłacona ruska onuco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam wotum zaufania ze strony klubu dewelopersko-żużlowego? Też udało się uzyskać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...