Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Proszę czekać, będzie dworzec

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 23 czerwca 2020 r. o 12:18 Powrót do artykułu
Wkrótce z braku jelonków na apartamĘty pod wynajem dewelocwaniakom odejdzie ochota na "rozwijanie" Podzamcza, a tym samym budowa dworca "metroPOlitarnego" straci sens (za wyjątkiem napchania kieszeni wykonawcy). Bo dla pasażerów to on raczej nie jest, gdyż dla większości z nich lepszą lokalizacją jest dworzec obecny. Panie Dewelo-Sułtan - zastanówcie się, jest jeszcze czas na odpuszczenie tego bizancjum. Apeluję, choć wiem, że Narcyz nigdy nie zmienia zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkrótce z braku jelonków na apartamĘty pod wynajem dewelocwaniakom odejdzie ochota na "rozwijanie" Podzamcza, a tym samym budowa dworca "metroPOlitarnego" straci sens (za wyjątkiem napchania kieszeni wykonawcy). Bo dla pasażerów to on raczej nie jest, gdyż dla większości z nich lepszą lokalizacją jest dworzec obecny. Panie Dewelo-Sułtan - zastanówcie się, jest jeszcze czas na odpuszczenie tego bizancjum. Apeluję, choć wiem, że Narcyz nigdy nie zmienia zdania.
 Mów za siebie, ja np. sporo jeżdżę zarówno koleją jak i autobusami i dla mnie osobiście ten dworzec będzie dużym udogodnieniem. Nie zapominaj o ludziach, którzy Lublina nie znają, a przesiadają się z kolei na autobus. W każdym mieście, dworce autobusowe są obok kolejowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...