Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Przebudowa ul. Krochmalnej. Łatwiej na Wrotków, trudniej na dworzec

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2018 r. o 22:02 Powrót do artykułu
Jakie kurde 3 pasy??? Są dwa pasy ruchu jadąc od Herbapolu? Komuś się chyba powaliło..skręt we wrotkowska jest z pierwszego pasa i nie ma żadnego wydzielonego. Są dwa pasy? Jak zablokują jeden to będzie tylko jeden pas ruchu...pismaki nie wiedzą co piszą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie irytuj się. To nie pismacy tylko omnibus Dominik Smaga. Nie było jeszcze żadnego artykułu jego autorstwa, żeby czegoś nie walnął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak nie wie jak jest to niech nie pisze głupot! A po drugie chyba jest jakiś naczelny nad nim...? Więc nie broń pismaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to zagradzanie pasa dla 3 linii autobusowych ? Czyli zostanie po staremu i tak jeden pas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... żeby ułatwić zawracanie 2 autobusom na 1h na wysokości Herbapolu zostanie rozstawiony drut kolczasty, postawiony zakaz wjazdu i nakaz jazdy przez Janowską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tamtendy nie jerzdze wiec mi nie przeszkadza, a ja jestem wazna osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...