Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Radny-dyrektor z PiS i oskarżenia o mobbing

Utworzony przez LBN, 7 czerwca 2020 r. o 22:42 Powrót do artykułu
Swoją droga ciekawe - ktoś musi być kompletnym idiota podszywając się za pracownika to zwykle świństwo takze dla tej kobiety, której dane osobowe wykorzystano. ale taka domena niektórych Panie Zbyszku wszystkiego dobrego, dobry społecznik z Pana i czlowiek zawsze pomocny tu u nas na osiedlu szczególnie , niech tak pozostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ściany na ul.Radości 14 mogły mówić to by dużo powiedziały o Panu Dyrektorze. Na samej Skarpie od dłuższego czasu nie pojawia się, bo boi się spojrzeć ludziom w oczy, tyle naobiecywał i krytykował Zarząd SM CZUBY, a jak został członkiem Rady nadzorczej to momentalnie zmienił zdanie i głosuje tak jak mu powiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu coraz bardziej rozwija agitkę na rzecz POKO a przeciw PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją droga ciekawe - ktoś musi być kompletnym idiota podszywając się za pracownika to zwykle świństwo takze dla tej kobiety, której dane osobowe wykorzystano. ale taka domena niektórych Panie Zbyszku wszystkiego dobrego, dobry społecznik z Pana i czlowiek zawsze pomocny tu u nas na osiedlu szczególnie , niech tak pozostanie!
 Chyba któryś z podwładnych pupilków Ławniczaka postanowił powalczyć mocniej o premię na koniec miesiąca od szefa. Na świeżo założonym koncie polała się taka wazelina, że autor komentarza mało się w niej nie utopił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu coraz bardziej rozwija agitkę na rzecz POKO a przeciw PiS...
 Towarzyszu proponuje przejsc na portal gadzinowki "Od Rzeczy" tam cała prawda, cala dobe, zupelnie jak w wiadomosciach :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam czasy, kiedy p. Ławniczak był właścicielem małego sklepiku na ul. 1go Maja. Kilkakrotnie byłam świadkiem, jak krzyczał i obrażał pracownicę sklepu oraz swoją żonę, która również tam pracowała. Postanowiłam więcej nie robić tam zakupów, żeby nie wspierać przemocowca. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po latach zobaczyłam, że jest radnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...