Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ruszają opryski przeciwko komarom, kleszczom i meszkom. Lista miejsc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2017 r. o 22:32 Powrót do artykułu
Trzeba jeszcze dodać źe przy okazji zniszczy się gatunki chronione np motyla nieparka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a *** mi w *** motyką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzeba jeszcze dodać źe przy okazji zniszczy się gatunki chronione np motyla nieparka. " To straszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie wykonuje się oprysków na inne chrząszcze np. żuki, też są bardzo szkodliwe szczególnie jeden taki duży i łysy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie kto widział park na czechowie ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie gdzie jest park na czechowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy jakiej ulicy jest park na Czechowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie opryski to zbrodnia na naturze. Przy ocieplaniu bloków pozbyto się jeżyków i innych naturalnych "eliminatorów" komarów. Warto zacząć odwracać te zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przetestowałem na tym świecie już chyba wszystko i totalna załamka aż szwagier przytargał mi z zachodu proste urządzenie thermacell, które tworzy parasol ochronny który jest nieprzenikliwy dla komarów. i wiecie co? problem zniknął jak palcem odjął. teraz już dostępne z polsce od bezpośredniego dystrybutora ******thermacell.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...