Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Samochód potrącił pieszego na przejściu

Utworzony przez sd, 10 października 2014 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Niech uczą dalej pieszych "że mają pierwszeństwo" i wbijają na przejście bez rozeznania czy nie spowodują wypadku albo kogoś zmuszą do gwałtownego hamowania - to takie będą efekty. Nie wiem jakim cielakiem trzeba być żeby dać się potrącić na przejściu poza jedyną sytuacją - kiedy ktoś omija innego kierowcę który zatrzymał się żeby przepuścić pieszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo taka jest kultura naszych kierowców. Jeden się zatrzyma, ale inny na bocznym pasie zapierdala w czapce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jasnej chorobny, jak długo jeszcze można to tołkować. Do przejścia dochodzi pieszy, samochody stają !!! Dlaczego takie zachowanie kierowców normalne możne być w Hiszpanii, Niemczech, krajach Skandynawskich, Anglii , Austrii itd a w Polsce nie ??!! Kiedy w końcu na kursach nauki jazdy, zamiast tego jak zdać egzamin, zacznie uczyć się kursantów jak jeździć bezpiecznie i kulturalnie.   Za potracenie na pasach pieszego powinna być kara 5 000 zł i zabranie uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych na co najmniej 10 lat. Może wtedy ludzie nauczyliby się kultury za kierownicą. Uprzedzając pytania - Tak jestem kierowcą, co więcej samochody to moja pasja. tak jeżdżę dużo. tak sam widząc zbliżającego się do przejścia pieszego ZAWSZE zatrzymuje się aby umożliwić mu przejście. Nie , nigdy nikt nie zaparkował mi w tyle mojego auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...