Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Saperzy mają mnóstwo roboty. Na tej budowie znaleziono już 15 min

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 20:50 Powrót do artykułu
mówiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zły znak. Olac i nie budować. Będzie bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moi koledzy mieliśmuy jednak nosa w zimie 1982 roku, że nie chcieliśmy tam budować chlewni dla jednostki wojskowej. Jako "internatowani" w większości budowlańcy, odmówiliśmy udziału w robotach budowlanych pod nadzorem wojskowych-zawodowych. Jedną z przyczyn był protest przeciwko pracy z żołnierzami służby zasadniczej czemu zabraniał regulamin wojskowy (było ich  wówczas 4 i nie zostały zniesione przez wprowdzenie stanu wojennego). No a po latach 'wyszło szydło z worka" i okazało się że moglibyśmy już wtedy "bujać w obłokach" i "patrzeć na Świat z góry". A tak udało się i po 100 dniach internowania wyszliśmy na własnych nogach i o własnych siłach. A pomyśleć że parę cm pod ziemią były miny p.panc. i to na terenach jednostki czołgowej. Dobre !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstrzymać budowe a raczej całą inwestycje. Komu potrzebni sa politolodzy i psycholodzy? Dobrze zrobiłem ze wycofałem sie z takich studiów w 1999r, przynajmniej odbyłem słuzbe wojskową-rok to nie pięć lat sciemniania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebni są jak np. Hmmm hmmm...dziwce majtki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ,,kampus,, dziennikarzyna chwali się angielskim? Może normalnie po polsku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pismak" mógł napisać Miasteczko Uniwersyteckie, to i nasze prababcie i babcie wiedziały by o co chodzi!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed rokiem osiemdziesiątym w tym miejscu był plac szkolenia inżynieryjnego a w nim plac szkolenia saperskiego który później przeniesiono na poligon Czechów. Później to zaorano i sadzono warzywa dla pobliskiej kuchni żołnierskiej. Widać że część min była zakopana głęboko i nie została wyorana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i , okazało się Kambodża ma właściwa nazwę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...