Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin SPA JUDA: grota solna, ćwiczenia Pilates, masaże

Utworzony przez LEON2017, 19 sierpnia 2017 r. o 12:48
Refleksologia baaardzo dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i polecam...świetnie z cała rodziną; najlepiej rezerwować, aby miec miejsce dla siebie... 724-80-60-80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecuję sobie dużo po ćwiczeniach zdrowy kręgosłup...zdecydowałam się na promocyjny karnet...wiecej-lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och solanka koi i nie bolą już zatoki...tylko trzeba skorzystac z serii wejść, czyli trzeba zrobic sobie tydzien solny ...polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzają się też lampy solne które tam można kupić. Ostrzegają przed wilgocią i jonizują powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdza się haloterapia, minęły mi bezsenne noce; zasypiam odprężona; owszem, byłam juz 9  razy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic lepszego na jesienną szarugę jak poby w SPA JUDA gdzie letnio-morski klimat...a tak naprawdę chodzę w poniedziałki i czwartki aby przez ćwiczenia wzmocnić kręgosłup. Ekstra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się podobają ćwiczenia Pilates w poniedziałki. Prowadzące, jak w wielu miejsach (tak sądzę), ale warunki wspaniałe na zdrowy oddech. Polecam. Znalazłam na spajuda.pl przy ul. Kiepury 5a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...