Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Społecznicy będą w sobotę sprzątać górki czechowskie

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 16 kwietnia 2021 r. o 21:20 Powrót do artykułu
To można teraz organizować wycieczki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe: Obrona Górek Czechowskich "przed deweloperem" przez ich (wy)sprzątanie ... deweloperowi. Czy tylko ja mam problem ze zrozmieniem sensowności takich działań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe: Obrona Górek Czechowskich "przed deweloperem" przez ich (wy)sprzątanie ... deweloperowi. Czy tylko ja mam problem ze zrozmieniem sensowności takich działań?
Poza Panem Bogiem nikt nie zna przyszłości, a futurolodzy, jako umysły ścisłe prognozują ją na podstawie przeszłość i teraźniejszość, to i tej w kwestii, by zrozumieć obecną sytuację w Lublinie, to trzeba sięgnąć do tego, co było. Sugeruję więc przeczytać lub posłuchać „Raport Pileckiego”, w którym jest analogia w postaci wejścia do obozu, organizacji powstania (zakazanego przez AK) oraz ucieczki, w której udział wzięło tylko trzech więźniów. Reszta liczyła na aliantów i litość kapo oraz SS. Większość z tych, którzy zostali, poszli do gazu lub rozwałki, a sam rotmistrz niewiele lat później został zlikwidowany przez „wyzwolicieli”, bo przeszkadzał w budowaniu systemu nomenklatury  partyjnej.  Nawet dzisiaj mało kto odważy się głośno powiedzieć o zakazie powstania oraz odrzucenia przez aliantów „raportu” jako niewiarygodnego, bo pochodził od jednego z więźniów, a nie np. nadzorcy obozu koncentracyjnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 kwietnia 2021 - Park na Górkach Czechowskich: „Kilka ławek przy ścieżce zostało dzisiejszej nocy podpalonych” - czemu nic nie było tu na ten temat w telenoweli pt. górki ? Czemu dw to przemilczał ? Widać brak obiektywizmu i przekazywanie wybiórczych informacji, mających na celu ? No właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasu gdy TBV zakupiło teren nagle wyrośli spod ziemi "społecznicy" od okazjonalnego sprzątania (jeszcze przed przekazaniem terenu miastu). Wcześniej sterty śmieci rosły latami i pies z kulawą nogą tego nie ruszał. I była gitara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasu gdy TBV zakupiło teren nagle wyrośli spod ziemi "społecznicy" od okazjonalnego sprzątania (jeszcze przed przekazaniem terenu miastu). Wcześniej sterty śmieci rosły latami i pies z kulawą nogą tego nie ruszał. I była gitara.
 Co więcej, zaryzykuję stwierdzeniem że conajmniej połowa tej samozwańczej grupy obrońców mieszkających za miedzą, te śmieci tam podrzucała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie- skąd Janusz wie, że ławki spalone były, skoro Dziennik nie napisał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ochotnicy. Możecie podczas tej akcji trafić ma pierwszego przychlasta Lublina - BudŻet vel SmoCzek vel BusinessOwner vel LotNik vel StatyStyk. Jak traficie to zapakujcie rą łysą dziadygę do wora i wywieźli jak najdalej. Czechów odetchnie i będzie Wam wdzieczny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie- skąd Janusz wie, że ławki spalone były, skoro Dziennik nie napisał...
   Bo są jeszcze inne media piszące o tym co dzieje się w Lublinie. I pełnią funcję informacyjną, a nie opiniotwórczą (zwłaszcza w swoich sprawach :) ).  I nie spalone, a podpalone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 kwietnia 2021 - Park na Górkach Czechowskich: „Kilka ławek przy ścieżce zostało dzisiejszej nocy podpalonych”  - czemu nic nie było tu na ten temat w telenoweli pt. górki ? Czemu dw to przemilczał ? Widać brak obiektywizmu i przekazywanie wybiórczych informacji, mających na celu ? No właśnie...
Może dlatego, że  TBV  wydał oświadczenie i napisał do radnych, a zapomniał poinformować policję, która powinna była na  " gorąco "  zabezpieczyć ślady i spróbować użyć psa tropiącego? Nic się nie martw. O apelu do radnych PiS też  DW  nie napisał:  facebook.com/photo?fbid=119297986921145&set=a.106478418203102
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja bym pana Janusza poprosiła o źródło, bo jakoś mi widać umknęło, a chętnie poczytam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***lub lin 112.pl/park-na-gorkach-czechowskich-kilka-lawek-przy-sciezce-zostalo-dzisiejszej-nocy-podpalonych-zdjecia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydoopasy pazernego dewelocwaniaka tak się jarają tym osmoleniem kilku pseudo-ławek na pseudo-ścieżce, że może P0wstanie na tym tle jakaś dewelo-martyrologia. Działania dewelocwaniaka, m. in. zaoranie pasa o szer. 30 m (nie wspominając już o zasraniu otoczenia, bo chytruskom szkoda było na tojkę) P0d pretekstem budowy pseudo-ścieżki, to tyP0wy akt agresji, ale teraz kawałki spalonej foli wykorzystują na P0zycjonowanie się na ofiarę "wojny". Argumentacja w stylu srom_K_a z forum DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Może dlatego, że     TBV     wydał oświadczenie i napisał do radnych, a zapomniał poinformować policję, która powinna była na     "    gorąco    "     zabezpieczyć ślady i spróbować użyć psa tropiącego? Nic się nie martw. O apelu do radnych PiS też     DW     nie napisał:     facebook.com/photo?fbid=119297986921145&set=a.106478418203102
 Kolejna toP0rna ofenSYFa PR-owa od dewelo-buractwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, srome_K_, ścierko dewelo-ratuszowa, że warujesz non-stop przy tym temacie i klepiesz w łapki. Zamiast tego mógłbyś cieciować pilnując ławek, ale pewno P0 cichu liczycie, że znowu ktoś zaatakuje ten badziew i będzie temat do P0zycjonowania się na męczenników "hejtu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez teren ma wlasciciela a jak nie chce sprzątać to są mandaty za to. Poza tym polowa terenu nalezy juz do miasta,  to nie ma funduszy na posprzątanie ? Utrzymanie tych darowanych nieużytków  bedzie kosztowalo podatników miliony zl rocznie.
 Tebewały swego czasu zorganizowały na tym terenie masowe składowisko mas ziemnych pomieszanych z substancjami niewiadomego pochodzenia (wiele tys. kubików) i co? Z tego co się orientuje, nie wystawiono nawet jednego mandatu. "Szlachta" o mentalności i manierach cinkciarzy jest nietykalna, bo żadna służba nie ma ochoty P0dskoczyć Burakom z Wypchanymi Portfelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez teren ma wlasciciela a jak nie chce sprzątać to są mandaty za to. Poza tym polowa terenu nalezy juz do miasta,  to nie ma funduszy na posprzątanie ? Utrzymanie tych darowanych nieużytków  bedzie kosztowalo podatników miliony zl rocznie.
 Na tym P0lega dewelo-rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe: Obrona Górek Czechowskich "przed deweloperem" przez ich (wy)sprzątanie ... deweloperowi. Czy tylko ja mam problem ze zrozmieniem sensowności takich działań?
 Ja np. widzę sens. Ludziska mają okazję się zintegrować tak ze sobą, jak i z tym unikatowym terenem, plus syf (ostatnio generowany głównie przez ekipy od pseudo-ścieżki, nie wykluczam, że za zachętą cwaniaka) gra medialnie na korzyść niszczycieli GCz ("śmietnisko").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja bym pana Janusza poprosiła o źródło, bo jakoś mi widać umknęło, a chętnie poczytam....
 To nie "pan Janusz", a paliwiesio, fan lubelskiego dewelocwaniactwa, sojusznik srom_K_a z agencji deweloprzydoopASa, który odpłaca się paliwiesiowi naklepaniem temu kmiotowi w zielone łap_K_i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez teren ma wlasciciela a jak nie chce sprzątać to są mandaty za to. Poza tym polowa terenu nalezy juz do miasta,  to nie ma funduszy na posprzątanie ? Utrzymanie tych darowanych nieużytków  bedzie kosztowalo podatników miliony zl rocznie.
Na tym P0lega dewelo-rozwój.
  chodzą słuchy że ubierasz sukienkę zaraz po przelogowaniu się z konta "_DX_" lub "kronikidewelorozwoju" na konto "Monisia" hihi prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...