Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Sposób na oszczędności? Odchudzić komisję od alkoholu

Utworzony przez -felipe_96., 11 lutego 2021 r. o 19:44 Powrót do artykułu
A może trzeba zwiększyć liczebność? Katowice 290 tyś mieszkańców a tamtejsza komisja liczy sobie ponad 40 członków, dokładnie 42.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***youtube.com/watch?v=tHDgHJ2kgj8
Tylko się przypadkiem nie zesraj z tego podniecenia, napięcia, wścieklizny i gorączki... Jest jeszcze ktoś, kto nie ma dość bredni tego skończonego kretyna? Jest to zapewne dalszy ciąg sraczki umysłowego kastrata, ameby, rozwielitki. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wykastrowanym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. Znów idiota bredzi - i chce mi zaszkodzić - pocałuj mnie tam, gdzie - słonko nie dochodzi. Znów ten debil bredzi - i aż sam się prosi - by go nazwać tym, co - byk pod brzuchem nosi. Znów wodolej przylazł - i nic się nie zmienia - chyba się z baranem - na łby pozamieniał. Znów oszołom bredzi - znowu brednie smali - dziwią się sąsiedzi - albo wziął się oćpał, albo ziół popalił. I jak piesek mały - albo kawał wieprza - jak nie wie co robić - do mnie się przypie...I jak kawał wieprza - czy innego knura - jak nie wie co pisać - w brednie daje nura. Znów wodolej przylazł - znowu brednie sadzi - najlepszy psychiatra - nic tu nie poradzi. Kastrat umysłowy - w bredniach nie przebiera - do łba baraniego - nic już nie dociera. Wciąż ten bełkot płynie - tak na każdym kroku - chyba tłumok mierzy - w tytuł Głupca Roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Wolności czyli zbrojne ramię PiS dla odwrócenia uwagi zajmuje się głupotami typu czy członek komisji w Lublinie powinien zarabiać 280 zł czy 275 i czy powinno ich być 20 czy 18, a tymczasem prawdziwe afery wybuchają niemal codziennie i o tym cisza. A to 70 mln wydają na wybory których nie było, a to kupują respiratory od handlarza bronią a to wypuszczają karabinek Grot na który poszło pół miliarda a okazał się tak wielkim bublem że trzeba go w pośpiechu oddawać do fabryki celem usunięcia kilkudziesięciu usterek, po tym jak sprawą zainteresował się onet. Działalność darmozjadów z Fundacji Wolności to zwykły pic na wodę i ma służyć jedynie odwróceniu uwagi od prawdziwych pisowskich afer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie twoje wypowiedzi doskonale oddają prawdziwe, podłe i jakże wyrachowane oblicze
Tylko się przypadkiem nie zesraj z tego podniecenia, napięcia, wścieklizny i nienawiści... Jest jeszcze ktoś, kto nie ma dość bredni tego skończonego kretyna? Jest to zapewne dalszy ciąg sraczki umysłowego kastrata, ameby, rozwielitki. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wykastrowanym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. Znów idiota bredzi - i chce mi zaszkodzić - pocałuj mnie tam, gdzie - słonko nie dochodzi. Znów ten debil bredzi - i aż sam się prosi - by go nazwać tym, co - byk pod brzuchem nosi. Znów wodolej przylazł - i nic się nie zmienia - chyba się z baranem - na łby pozamieniał. Znów oszołom bredzi - znowu brednie smali - dziwią się sąsiedzi - albo wziął się oćpał, albo ziół popalił. I jak piesek mały - albo kawał wieprza - jak nie wie co robić - do mnie się przypie...I jak kawał wieprza - czy innego knura - jak nie wie co pisać - w brednie daje nura. Znów wodolej przylazł - znowu brednie sadzi - najlepszy psychiatra - nic tu nie poradzi. Kastrat umysłowy - w bredniach nie przebiera - do łba baraniego - nic już nie dociera. Wciąż ten bełkot płynie - tak na każdym kroku - chyba tłumok mierzy - w tytuł Głupca Roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo było, że prędzej czy później ktoś się weźmie za tą kurę znoszącą złote jaja. Jeden członek powinien przeprowadzać jedną kontrolę tygodniowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Zgredek Edek: "Tylko się przypadkiem nie zesraj z tego podniecenia, napięcia, wścieklizny i gorączki..." - ty już nie raz się zesrałeś( i wciąż zresztą srasz) pod niejednym artykułem, dostajesz jakiegoś mężowskiego wybrzuszenia jak piszesz te swoje wklejki-rymowanki? najwidoczniej, poza tym te napięcia, wścieklizny i gorączki wprost promieniują z tych twoich wklejek-rymowanek, nikogo nie oszukasz, wszyscy zdążyli zapoznać się z twoim małym charakterkiem, wszystkie twoje wypowiedzi doskonale oddają prawdziwe, podłe i jakże wyrachowane oblicze tej najbardziej skrajnie lewej strony
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...