Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Spotykał się z kilkoma kobietami. Jedną z nich pobił podczas randki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2019 r. o 09:28 Powrót do artykułu
Mam nadzieje, ze Ty nie jesteś tym spokojnym facetem? Hahaha
 Z innych szydzą tylko ludzie z dużymi kompleksami;p Pomyśl o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze Ty nie jesteś tym spokojnym facetem? Hahaha
Z innych szydzą tylko ludzie z dużymi kompleksami;p Pomyśl o tym.
 Nie, raczej nie mam kompleksów. Panowie komentujący pokazują swój poziom i iloraz inteligencji rozwielitki. Widzę, ze mi jak ma się do współczesności pojęcie jakiegokolwiek równouprawnienia. Te obrzydliwe epitety kierowane pod adresem tej kobiety. Brak szacunku dla krzywdy drugiego człowieka. Źle zrobiła, Ale mogła też poznać kogoś o dwóch twarzach w innych okolicznościach np. Autobusie. Jako kobiecie jest mi przykro, ze macie Nas za nas. Bo to za mizoginistyczne wystąpienia? Przeciwko komu? A co gdyby spotkało to Wasze córki, matki? Niedobrze się robi.... Pani za to życzę aby szybko odzyskała równowagę emocjonalna i fizyczna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mama taka porządna Pani Profesor i siostry fajne ... Hmm 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wyskoczył z kapusty... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć w pierdlu i niech zdycha szmaciarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baran i tyle. Szkoda go na wolność wypuszczać bo jeszcze baranów przybędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bo łobuz kocha najbardziej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba usiłowanie zabójstwa a nie rozbój???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę Ci, żeby ciebie też spotkało coś takiego, może wtedy baranie zrozumiesz, że mogła stracić życie, bo zaufala komuś. Nie każdy facet to morderca, nie każda kobieta to dxiwka mizoginie. Myślę, że do końca życia nie zaufa żadnemu facetowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety tu sie denerwują komentarzami ale spójrzcie prawdzie w oczy kobitki. Same sobie jesteście winne. Ona 51 on 33 - i ona wierzyła ze to jest jakaś miłość??? Czy chciała zeby ją dobrze wytego bo ostatnia chwila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...