Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Stadion żużlowy blisko, coraz bliżej...

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 24 października 2022 r. o 10:20 Powrót do artykułu
Nieśmiało przypominam że 40 lat temu nazad, Motor byl niezly w Extraklasie piłki kopanej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Ratusz nie ukrywa, że od początku ma świadomość, że same koszty wynikłe z umocnień podmokłego terenu, którym cec***ą się dawne tereny Klubu Jeździeckiego, oraz bliskość doliny rzeki wywindują cenę o ponad 50 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy Lublina stanowczo żądamy budowy nowego stadionu żużlowego oraz dużych parkingów przy Bystrzycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kibic żużla jestem przeciwny tej inwestycji i zmianie lokalizacji stadionu. Od zawsze sercem żużla był stadion przy Zygmuntowskich. To tak jakby przenieść stadion Legii z Łazienkowskiej ! Dziwi mnie że pewne środowiska promują przeniesienie stadionu i że kibice w to się angażują. Oczywiście żużel w Lublinie potrzebuje nowego stadionu. Ale tylko przy Zygmuntowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy Lublina stanowczo sprzeciwiamy się budowie kolejnego stadionu żużlowego oraz niszczeniu przyrody doliny rzeki Bystrzycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy Lublina stanowczo sprzeciwiamy się budowie kolejnego stadionu żużlowego oraz niszczeniu przyrody doliny rzeki Bystrzycy.
  Ty nie jesteś żadnym mieszkańcem Lublina, tylko zwykłym pisowskim trollem na etacie, wrzucającym pod każdy artykuł te same brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kibic żużla jestem przeciwny tej inwestycji i zmianie lokalizacji stadionu. Od zawsze sercem żużla był stadion przy Zygmuntowskich. To tak jakby przenieść stadion Legii z Łazienkowskiej ! Dziwi mnie że pewne środowiska promują przeniesienie stadionu i że kibice w to się angażują. Oczywiście żużel w Lublinie potrzebuje nowego stadionu. Ale tylko przy Zygmuntowskich
 Motor to kibice, klub, atmosfera na meczach, ludzie zaangażowani w to wszystko a nie jakaś tam lokalizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy Lublina stanowczo sprzeciwiamy się budowie kolejnego stadionu żużlowego oraz niszczeniu przyrody doliny rzeki Bystrzycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak żużlowcom trochę przestanie iść to będzie stał pusty. Teraz na mecze chodzą nawet i ci co nie wiedzą ile drużyn jest w lidze. A jeszcze rok dwa i sie znudzą kibicowaniem
Nie sądzę. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
 To Ty nie masz pojęcia. Ja sie żużlem interesuję ale jestem realistą. Chodziłem na mecze już w końcu lat 80-tych (jeszcze przed Hansem). Pamiętam też dalsze koleje losu lubelskiego żużla i wiem że u nas to jest chwilowy boom na żużel. A potem stadion będzie pusty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...