Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Strach chodzić po ulicach

Utworzony przez gość, 15 grudnia 2012 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Lepiej ustawiać fotoradary,a bandziory hulają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłapać i pozamykać! Policja, do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są żadni bandyci tylko prześladowani przez rząd Tuska młodzi patrioci!Romaszewski i Kępa odwiedzą ich w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dec napisał:
Wyłapać i pozamykać! Policja, do roboty!
Nie pozamykać tylko pozabijać. Taniej będzie, niż utrzymywać to ścierwo w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam swoją teorię na temat osobnika, który napadł na aptekę przy DMM. Przypuszczam, że to mógł być ten sam łobuz, który prawie w tym samym miejscu po drugiej stronie bloku, od podwórka) napadł na dwie kobiety w odstępie 2 tygodni w lutym 2006 r. Zrobił to wtedy dwa tygodnie po wyjściu z więzienia. I teraz też być może wyszedł właśnie z więzienia. Wysoki, szczupły, w czarnych ciuchach i kurtce z kapturem. Poprzednio prasa pisała, że uciekał w dół DMM. To też pasuje do mojej teorii, bo łobuz mieszka tuż obok, przy ul. Lotniczej (chyba nr 10, jeśli dobrze pamiętam) i przez ul. Wrońską łatwo mógł dotrzeć niezauważony do domu. Wystarczy, że policja sprawdzi, czy faktycznie wyszedł już z więzienia i okaże go aptekarce przez lustro weneckie (czy fenickie, jak wolą niektórzy). Stawiam dolary przeciwko orzechom, że mój instynkt mnie nie zawodzi. Policjanci z komisariatu przy ul. Gospodarczej znają go bardzo dobrze. Piszę o tym dlatego, że znowu boję się wracać o zmroku do domu, a niestety, zimą jest to oczywiste. Teraz Marcinie W. bój się ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miało być tak pięknie...mniej komisariatów policji, żeby było bezpieczniej...dokoła Lublina komisariat co 50 km a bzdety o podniesieniu bezpieczeństwa między bajki niech sobie milościwie panujący włożą! Nie tylko w Lbn strach po zmroku wyjśc na ulicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malta napisał:
Mam swoją teorię na temat osobnika, który napadł na aptekę przy DMM. (...)
Idź z tą informacją na komisariat. Może się okazać, że masz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
a miało być tak pięknie...mniej komisariatów policji, żeby było bezpieczniej...dokoła Lublina komisariat co 50 km a bzdety o podniesieniu bezpieczeństwa między bajki niech sobie milościwie panujący włożą! Nie tylko w Lbn strach po zmroku wyjśc na ulicę
Daj ludziom pieniędzy a nie bedziesz sie bał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się biorą do roboty a nie kradną. Pracy jakiejkolwiek wcale nie brakuje. A jak już nie ma kompletnie nic to proponuję zbierać puszki i makulaturę (aczkolwiek tak źle wcale w Lublinie jeszcze nie jest).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska Policja wozi sie tylko samochodami zero patroli pieszych a to dziala prewencyjnie.Najwidoczniej Policjanci maja za duzo pieniedzy bo od 3 lat nie uswiadczy zadnedo pieszo woza sie tylko w samochodach a najczesciej tj codziennie widze Straż Miejską tylko ze oni cos tam pomogą coś podpowiedzą a najczesciej mandaty muszą pisac bo tak radni uchwalili żeby to z roku na rok wiecej kasy wpływało do miasta. nikt o nich nie dba bo kieruja nimi emeryci a zarobki z tego co słychac tragiczne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Lubelska Policja wozi sie tylko samochodami zero patroli pieszych a to dziala prewencyjnie.Najwidoczniej Policjanci maja za duzo pieniedzy bo od 3 lat nie uswiadczy zadnedo pieszo woza sie tylko w samochodach a najczesciej tj codziennie widze Straż Miejską tylko ze oni cos tam pomogą coś podpowiedzą a najczesciej mandaty muszą pisac bo tak radni uchwalili żeby to z roku na rok wiecej kasy wpływało do miasta. nikt o nich nie dba bo kieruja nimi emeryci a zarobki z tego co słychac tragiczne .
Gadanie gadanie i jeszcze raz gadanie? Czy komuś z was tak naprawde coś się w przeciągu kilku ostatnich lat stało? Mnie nic nie ukradli a mieszkam na pograniczu Kaliny/Tatar. Na dresa nie wyglądam. Jeżdze często MPK i chodze w nocy piechotą. Ci którzy masowo kradli telefony i zegarki 4-5 lat temu albo siedzą albo wyglądaja jak wrak człowieka przez chlanie. Także nie gadajcie że policja nic nie robi i że Lublin jest niebezpieczny, bo oprócz żulików którzy sa w kazdym miescie proszacych o 50 groszy nic sie w tym miescie nie dzieje. A takie sytacje zdarzają sie wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzon napisał:
Gadanie gadanie i jeszcze raz gadanie? Czy komuś z was tak naprawde coś się w przeciągu kilku ostatnich lat stało? Mnie nic nie ukradli a mieszkam na pograniczu Kaliny/Tatar. Na dresa nie wyglądam. Jeżdze często MPK i chodze w nocy piechotą. Ci którzy masowo kradli telefony i zegarki 4-5 lat temu albo siedzą albo wyglądaja jak wrak człowieka przez chlanie. Także nie gadajcie że policja nic nie robi i że Lublin jest niebezpieczny, bo oprócz żulików którzy sa w kazdym miescie proszacych o 50 groszy nic sie w tym miescie nie dzieje. A takie sytacje zdarzają sie wszędzie.
Czy ty czytałeś artykuł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polococtowiec napisał:
To nie są żadni bandyci tylko prześladowani przez rząd Tuska młodzi patrioci!Romaszewski i Kępa odwiedzą ich w więzieniu.
Jakbym Niesiołka (Donkowego pachołka) słyszał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kev napisał:
Niech się biorą do roboty a nie kradną. Pracy jakiejkolwiek wcale nie brakuje. A jak już nie ma kompletnie nic to proponuję zbierać puszki i makulaturę (aczkolwiek tak źle wcale w Lublinie jeszcze nie jest).
właśnie. Można zapisać się też do PO i dostać pracę w urzędzie lub MPWiK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co o bezpieczeństwie maj powiedzieć Amerykanie? Co rusz ginie kilkadziesit osób w masakrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach myśleć! Moje dziecko dojeżdża każdego dnia do Lublina do szkoły, codziennie wraca z dworca PKS!! Nawet nie wiem, co bym zrobiła, gdyby mu się coś stało! Powinni sprawdzać wszystkich pasażerów! Dużo dzieci dojeżdża do szkół busami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany, co się dzieje na tym świecie. Aż strach wychodzić z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się? POstraszmy ludzi, a zgodzą się na odebranie sobie kolejnych praw??? "Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich." Thomas Jefferson
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna policja albo straż pofatyguje się na osiedle Piastowskie w sobotnią noc między 22 a północą.Szaleństwo drących się mord,agresywni pijani sprayowcy-właśnie "upiększyli"pomnik koło hotelu Studenta Zaocznego,blok i wejście przy Chrobrego 2 oraz szyby samochodów.Ale najłatwiej ścigać psie kupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...