Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin straci bezpośrednie pociągi do Krakowa, Katowic i Wrocławia?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2016 r. o 08:55 Powrót do artykułu
przecież wszędzie tam można jechać powiedzmy przez Kraśnik i Stalową Wolę?..w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam często jeżdżę z Lublina do Skarżyska pociągami i dla mnie właśnie najlepszą alternatywą jest pociąg aniżeli bus, który jest zazwyczaj zapchany po brzegi,o czym sam przekonałem wiele razy, a wiele osób szczególnie pociągiem do Wrocławia przez Radom i Kielce jeździ do swoich rodzin czy znajomych bo pociągiem jest wygodniej niż busem, a z tego co zobaczyłem na stronie portalpasażera wynika że pociągi będą odjeżdżać z Dęblina. Myślę, że wielu ludzi jednak zdecyduje się w rejony Radom, Kielce, Kraków jeździć busami przez co PKP może wiele stracić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy robią robotę.Ja osobiście wolę zapłacić więcej za bilet PKP i jechać pociągiem niż busem zapchanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra Zmiana C.D. Miało byc przepięknie, tak Polska B naprawiana, a PiS nie dali nawet nam ministra, inwestycje w drogi tną, rolników gnoją a teraz zabierają nawet pociągi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra Zmiana C.D. Miało byc przepięknie, tak Polska B naprawiana, a PiS nie dali nawet nam ministra, inwestycje w drogi tną, rolników gnoją a teraz zabierają nawet pociągi. I po co pieprzyć glupoty z tej nienawisci??? Po to aby dokopać dla zasady wrogowi politycznemu? Od czerwca zaczyna sie remont torow ktore będą zamknięte. Przecież z tego co na razie widać to pociągi będą zaczynaly jazde z Deblina a z Lublina ma byc zastepcza komunikacja autobusowa. Watpliwe aby bylo inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jprd... Lublin ... co za wiocha. W ogóle zlikwidujcie pociągi, żeby nikt nie mógł nigdzie stąd wyjechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był kiedyś pociąg do Krakowa przez Rozwadów i Dębicę. Jechał co prawda całą noc, ale zawsze dojechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy  nie można było najpierw jednego toru remontować tak jak ma to miejsce na trasie Poznań - Wrocław? Pociągi miedzy tymi miastami kursują  mimo remontu torów... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin się rozwija jak zwykle na wstecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co się podniecacie?? to tylko na czas remontu, kiedy nie będzie można prowadzić ruchu pociągów. brak konkretnej informacji wynika w faktu, że w intercity kombinują jak to rozwiązać a nie jak nas pozbawić połączeń. czy doprowadzić te pociągi do radomia czy dęblina, czy organizować komunikację zastępczą autobusową, to nie takie proste. a towarzystwo już, że wiocha, za***...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za bardzo jest jak je puścić przez naturalny objazd w kierunku małopolskim czyli Stalówkę, Mielec i Dębicę bo uwaga...w tym samym czasie LK68 też ma być zamknięta (!) (remont o mniejszej skali niż LK 7 plus elektryfikacja). Pasażerowie i Bogdanka maja duuuuży problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto zdać sobie sprawę, że będzie to remont generalny odwlekany od dziesięcioleci i to nie jest wina PIS-u. Jeśli poczekano by jeszcze 10 lat, tory po prostu by sie rozleciały (warto spojrzeć na stan podkładów drewnianych).... Nie da się przy tym pozostawić jakiejkolwiek komunikacji szynowej bo na dłuższym odcinku za Pilawą w stronę Warszawy jest tylko jeden tor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może będzie połączeznie autobusowe z Lublina, Nałęczowa i Puław do Dęblina. A z Dęblina dalej już pociągiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ron napisał:
Myślę, że warto zdać sobie sprawę, że będzie to remont generalny odwlekany od dziesięcioleci i to nie jest wina PIS-u. Jeśli poczekano by jeszcze 10 lat, tory po prostu by sie rozleciały (warto spojrzeć na stan podkładów drewnianych).... Nie da się przy tym pozostawić jakiejkolwiek komunikacji szynowej bo na dłuższym odcinku za Pilawą w stronę Warszawy jest tylko jeden tor.
to nawet nie jest remont generalny tylko calkowita przebudowa luki zakretów maja być łagodzone . sam czasami jedze do opola i zostanie jedzic do wawy i stamtad na slask. bo jakos mi si enie widzi do deblina autobusem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzei jak ludzie ale ciekawe co zrobi bagdanka i elektrownia kozienice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP Intercity - Prywatne Koleje Państwowe Intercity - PKP Intercity - KŁAMIE. Liczą się ich posady, a nie pasażerowie. A własnych pracowników traktują jak śmiecie. No to niby jak maja traktować pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzcie tez do Warszawy :( Roman Andrzej Śniady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...