Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielki człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś Wielki. Spoczywaj w pokoju. & Fan z Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij się kretynie i nie pisz więcej głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki człowiek.
Faktycznie "wielki" - ponoć zarabiał dwa miliony rocznie. Jeśli byś zarabiał podobną kwotę rocznie, to też mówiono by na Ciebie "wielki". Więc "się staraj"...
 lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty niż odezwać się rozwiewając wszelką wątpliwość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PRL nie każdy mógł zrobić karierę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzy ludzie szybko odchodzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla zmarłego, to mpk lublin ma jednak autobusy, bo z aktualnych rozkładów wynika, że nie ma wystarczająco dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla zmarłego, to mpk lublin ma jednak autobusy, bo z aktualnych rozkładów wynika, że nie ma wystarczająco dużo
 Oczywiście, że ma i będzie miał jeszcze więcej. Ale to nie są autobusy autonomiczne. Na ostatnim (pożegnalnym) koncercie BS w Lublinie też były bezpłatne autobusy. Ale czy to jest ważne? Żegnamy kompozytora, który urodził się w Lublinie i z tym miastem związał całe swoje życie. Tutaj się urodził i tutaj zmarł. Jego muzyka pozostanie na zawsze. Autobusy są tylko epizodem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, przecież te darmowe autobusy są po to, aby miasto totalnie się nie zakorkowało. Po to, abyście wybrali mpk a nie auto wlasne, ktoro przyczyni się do większego zakorkowania. Ech... naprawdę kogoś to boli. Spoczywaj w spokoju Romualdzie. Ogromny szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne odpoczywanie racz dać mu Panie a światłość wiekuista niechaj mu swieci niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle odmienione nazwisko :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla zmarłego, to mpk lublin ma jednak autobusy, bo z aktualnych rozkładów wynika, że nie ma wystarczająco dużo
 No i co z tego? Zabraknie dla ciebie autobusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy miałem dziesięć lat, zakochałem się w IronMaiden, po nagraniu płyty "Seventh son of a seventh son". Pamiętam jak dziś, gdy zobaczyłem pana Romualda Lipko na Kunickiego pod Domem Kultury Kolejarza, iluzorycznie przypominał wyglądem współzałożyciela Maiden'ów, Brian'a Murray'a. Dowiedziałem się wtedy więcej o Budce Suflera. Pokochałem ich muzykę. Od babci dostałem trochę kasy na kilka kaset magnetofonowych i na targowisku kupiłem jak najszybciej.Fanem Budki, stałem się na kolejne 30lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PRL nie każdy mógł zrobić karierę...
 I ty biedaku nie zrobiles?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sza, cicho sza, czas na ciszę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Odszedł Wielki lublinianin, a Lublin pożegnał go godnie. Serdeczne gratulacje dla Piotra Ścibaka, naszego hejnalisty. Zagrał pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...