Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Taka pogoda niszczy drogi. Drogowcy jeżdżą z ulicy na ulicę i łatają dziury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2019 r. o 21:32 Powrót do artykułu
UMOWY na wykonanie dróg są idealne... ale tylko dla firm realizujących "kładzenie warstwy asfaltu". Za nic nie biorą odpowiedzialności. A głupi podatnik znowu wybierze "mądrych" co przed wyborami wyleją kolejną warstwę na nieprzygotowane podłoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedyne miasto gdzie razem ze śniegiem topnieje asfalt. Ale Chełm zdecydowanie wygrywa z każdym miastem w Polsce i chyba nawet na Ukrainie. Kto był ten wie. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i szpanuję, ale gdybym to ja był szefem służb odpowiedzialnych o opiekę lubelskich dróg, to byłyby podczas tej zimy non stop czarne a służby zapieprzałyby adekwatnie do opadów. Chyba że brak kasy, to okey.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sie wydało wszystką kase na fontanne i deptak to teraz trzeba jezdzic po dziurawych drogach a bedzie jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę sypnie śnieniem, a już drogowcy sypią solą jezdnie mimo, że jest na plusie i nie jest ślisko. Więcej soli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie się jedzie nowymi odcinkami obok wiaduktów przy krochmalnej podbudowa drogi chyba z litej skały wykonana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no technologia łatania tych dziur jest iście rewelacyjna co widać i na powyższym foto. Taczki ,łopata i fachury w gumowcach do ugniatania "łaty". W zalaną wodą dziurę wsypują asfalt i udeptują , po dwóch dniach a nawet tuz po załataniu kiedy przejedzie po takiej TIR jak kierowcy klęli tak kląć będą. W poprzednim aucie miałem poważne wgniecenie kiedy mijający się ze mną samochód wystrzelił kawałek takiego luźnego asfaltu na maskę mojego auta . Oczywiście winnego się nie doszukałem a auto naprawiałem z własnego AC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahha! Robią wała za wałem! Przetargi i drogowcy! Hihihi, drogi dziurawe że szkoda gadac, zamiast zrywać i równać asfalt i kłaźć nowy to rysują kredą kółka i wycinają oraz zalewają "niby" w to miejsce nowe łaty . A te łaty o kant dupy się nadają. Kosztuje to marne grosze a kasa reszta? Orkana, Zana od Filaretów, Unii Lubelskiej - 60% dróg w Lublinie. etc,etc.Syf Syf, Syf Nie da się jeździc w ogóle! Zawieszenie tylkko co rok trzeba naprawiac. Ja mogę Prezydenta kajtnąć moim autem to zobaczy jak jest naprawdę. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krochmalna - obok nowego wiadukt. Z dwóch pasów został jeden. Nowa nawierzchnia nie wytrzymała."wzmożonego ruchu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogowcom zawsze jak nie wiatr w oczy to .... w pupę drogi dlatego są śliskie bo nie są posypane a jak są posypane to pękają a ja mam pytanie w Opolu lubelskim odcinek drogi od mleczarni do straży pożarnej i dalej dziury to mało DOŁY droga rozgrzebana firmy brak ludzie płaczą i płacą gdzie jest burmistrz i pan starosta prosimy o pomoc  taki stan drogi jest od września i nic tam się nie dzieje firmy brak doły dziury na zachodzie jest to nie do pomyslenia tam trzeba redakcję skierować i nagłośnic temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy wy naprawdę musicie wiecznie narzekać. Czy nie widzicie, że dzięki prezydentowi Żukowi i panu Kieliszkowi mamy coraz lepsze drogi w Lublinie. Z roku na rok coraz więcej wiaduktów, estakad i szerokich arterii jak w prawdziwym europejskim mieście. Wszystko po kompleksowych remontach z porządną podbudową. Popatrzcie na nowiutka ulicę Narutowicza, na deptak, na 3 maja. Teraz jedzie się jak po maśle (w porównaniu do tego co kiedyś). Klimat mamy jaki mamy, z dziurami będziemy walczyć coraz częściej i to właśnie przez ocieplenie, ponieważ teraz zimy są ciepłe i temperatura często przechodzi przez zero. To my jesteśmy temu winni, że palimy węglem i przyczyniamy się do ocieplenia klimatu. Nie wymagajcie od prezydenta, żeby sam jeździł z taczką i zalepiał ubytki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie puka, nic nie stuka dzięki opiece prezydenta Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"coraz wiécej estakad i szerokich arterii jak w prawdziwym europejskim mieście" - g. prawda. Prawdziwe i mądre europejskie miasta stawiają na transport zbiorowy i MASOWO wywalają samochody. Nie wydają pieniędzy na szerokei arterie, bo o tych są korki, to szerokie ulice zachęcają coraz więcej kierowców do dojazdu samochodem. Tworzenie buspasów, uspokajanie ruchu samochodowego to są rozwiązania. Lublin akurat pod tym względem jest niezmiernie zacofany. Po co komu ten wiadukt przy targach? Co on poprawił? Odciął dworzec od ulicy i nic dobrego z niego nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...